Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen fogásza...

Terhesség alatt milyen fogászati kezelést lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Röntgent nem lehet de egyébként minden mást. Csak a lidocaint nem adják, van másik fajta érzéstelenítő, amit viszont lehet.
2015. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyökérkezelés, tömés és húzás is volt. Szólni kell az orvosnak hogy babát vársz, bár gondolom egyből adod a kiskönyved. Abból lehet baj, ha nem kezeltetsz egy rossz fogat.
2015. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szinte csak húzni lehet a fogaimat. 24 hetes vagyok.
2015. szept. 27. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

hogyhogy csak húzni lehet a fogaidat? annyira elrohasztottad őket?

bármit lehet terhesség alatt is, amire szükség van. a fogaidat meg ápold, mert nem jó ha 30 évesen nem lesz egy fogad se

2015. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehetsz fogaszati kezelesekre, csak jelezd elore a dokidnak!:) a negyesnek csak annyit uzennek,hogy a gyorsan romlo fog lehet orokletes is. Vannak, akik hiaba sikaljak napi 3x, hasznalnak szajvizet, fogselymet, megis gyorsan romlik a foguk. A stilust viszont nem orokoljuk...:)
2015. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

nincs semmi gond a stílusommal, csak megdöbbentem :)

oké, gyorsan romlik, de ha valaki fél évente- évente jár fogorvoshoz, azért időben kiderül, hogy lyukad a fog és elég egy tömés.

kérdező viszont azt írta, hogy csak húzni lehet neki, ezt viszont nem értem, azért kérdeztem vissza :)

2015. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én félévente járok fogorvoshoz vagy gyakrabban. De sajnos nálam is volt úgy, hogy hirtelen jött a fogfájás, és irány az ügyelet, ahol mondták, hogy begyulladt, és sajnos húzni kell. Különben szép, fehér fogaim vannak, de vannak hülye fogorvosok, akik nem nézik meg jól, vagy direkt rontják, hogy többet menjél hozzájuk. De ahogy az előzőekben is írta valaki, genetikai ok is húzódhat a háttérben. Tehát tényleg nem feltétlenül van arról szó, hogy valaki tök igénytelen, de a legnagyobb odafigyelés ellenére is történhet baj.

Visszatérve a kérdezőre, remélem, azért lehet menteni a fogadat, vagy ha nem, akkor nem lesz gond. De ha gyulladás áll a háttérben, akkor a terheseknél sokszor jobb eltávolítani a fogat, minthogy elkezdeni egy hosszadalmas, antibiotikus kezelést.

Jobbulást neked!!!

2015. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!