Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki jártas ebben hogy...

Ha valaki jártas ebben hogy van ez, segítene?

Figyelt kérdés
tudom nem ide tartozik,de nem találtam olyan témát,ahova illet volna,úgyhogy gondoltam itt megkérdem,mivel itt úgyis sok anyuka,leendő anyuka van.Szóval,az lenne a kérdésem,hogy ha én sem meg a párom sem vagyunk megkeresztelve,(pogány)akkor a gyereket se lehet?Mert ma mondta ezt nekem a leendő keresztanyja a gyerkőcnek.Szerintetek akkor hogy van?Remélem ez nem igaz,mi köze lenne ahhoz hogy a szülők megvannak e keresztelve vagy sem,nemértem...attól én a gyerekemet megszeretném kereszteltetni.Ha valaki jártas ebbe,segítsen,köszönöm.(18h)
2010. márc. 14. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem vagyok megkeresztelve,de a férjem megvan!Amikor volt a gyerek keresztelője senki nem kérdezte,hogy megvagyunk-e keresztelve!Szerintem semmi köze hozzá!Az a lényeg gondolom,hogy a keresztszülők meglegyenek keresztelve!:-)25 hetes kismama
2010. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk kérdezték,hogy ki milyen vallású.Mivel mi más vallásúak vagyunk, mint a fiunk, így egyikünk nevéhez mást írt, mint a valóság. Ez református pap volt, a katolikusok szigorúbban vesznek mindent.Persze mondhatod,hogy meg vagytok, nem hiszem,hogy utána néznének. De a keresztlevélbe beírták a mi,és a keresztszülők vallását is.

2010. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)hát azért hazudni nemfogok pont egy papnak:Dmegmondom neki majd hogy mi nem vagyunk,de a leendő keresztszülők megvannak.
2010. márc. 14. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én elégé vallásos vagyok katolikus a férjem református attól függ hol akarjátok keresztelni vagyis hogy milyen vallású legyen ahogy előbb is írták a reformátusok nem olyan szigorúak de manapság főleg városon a katolikus papok is megértik és örülnek ha nem keresztény szülök meg szeretnék keresztelni a gyereket hazudni szerintem sem érdemes mert talán elkéri a keresztlevelet vagy kér igazolást a templomtól ahol mondod hogy kereszteltek aztán ha lebuktok biztos nem fogja megkeresztelni inkább az igazat ha gondolod még olyat is csinálhatsz hogy megkeresed a templomnak a honlapját általában már van mindegyiknek és ott van e-mail cím külön a papnak is így többnek is írhatsz és amelyik vállalja oda viszitek de biztos nem lesz akadály további szép baba várást és szép keresztelőt kívánok
2010. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi keresztfiunknak egyik szülője sincs megkeresztelve, van ahol nem veszik olyan szigorúan.
2010. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,remélem tényleg nem lesz gond,bár ha azon múlik,megkeresztelkedek,végülis nem én nem akartam hogy megkereszteljenek,de ilyenkor már hova..:)
2010. márc. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!