Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét után tényleg egyre...

30. hét után tényleg egyre nehezebb lesz a terhesség?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete kezdett fájni a hátam,oldalam ,főleg ha ülök,vagy a jobb oldalamon fekszem.Egyre többször fordul elő,és egyre jobban fáj.Megvigasztaltak,hogy ahogy nő a baba,egyre jobban fogja nyomni az oldalam,és persze jönnek elő még a többi tünetek.Eddig jól telt a terhességem,de ez a hát és oldal fájás,eléggé elkeserit.Ti hogy vagytok ezzel?Másnak is vannak ilyen tünetei?30+6hetes km
2010. márc. 14. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Sajnos igen, egyre tobb hasonlo tunet lesz, keszul a tested a szulesre. Nekem tegnap pl iszonyatosan fajt a csipom mind a ket oldalon, szabalyosan a csontjaim fajtak...

Pihenj amennyit csak tudsz, utana ugysem lesz ra modod:)

34+2 hetes km

2010. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát persze, gondold csak el, UH-n megmondják hány gramm most a baba, plusz a magzatvíz súlya, egyre nagyobb helyet foglal el, elkerülhetetlen hogy nyomjon itt-ott.

de ez már a finish, nemsokára megszületik :)

2010. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 1.babával nekem is jócskán az utolsó 2 hónapban jöttek ki ezek a kellemetlen tünetek.Nehezebb légzés,lassabb mozdulás,az ágyban is...

most a 2.babámat várom,és szinte az elejétől majd leesik a farkcsontom,itt nyom,ott szúr...Igaz,hamarabb is kerekedett a pocakom.De tény,egyre nehezebb lesz a vége felé.Viszont ezzel egyenes arányban rövidül a terhesség,és kezedben tarthatod a babád :-)

2010. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A múlt héten a babám ránehezedett egy idegre, amitől az egész bal lábam iszonyatosan fájt napokig. :-( Se ülni, se feküdni, se aludni nem tudtam, a lábamat kézzel pakoltam előre, meg fel a lépcsőn, meg fel az ágyra, mert annyira fájtak az izmaim, hogy egyszerűen nem bírtam mozgatni.


Bizony, ez is az utolsó trimeszter örömeihez tartozik... :-)


35h km

2010. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. :) Aludni már semmilyen pózban nem jó, felülni csak nagymama módjára lehet, gyomorsav kínoz és ha sokat áll az ember, a dereka is fájdogál. De imádok kismaminak lenni, a babámért ennél ezerszer többet is kibírnék.
2010. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok!Persze a babámért én is mindent kibirok,csak ugye aggódom,hogy normálisak e ezek a tünetek.És fura hogy eddig olyan jól voltam,és szinte napról napra nehezebb.Ma éjjel már aludni sem tudtam,gyötört a légszomj,orrdugulás.Na nem baj,pár hét még:-)))Boldog babvárást kivánok!
2010. márc. 15. 07:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 39+1 hetes, de még mindig nem érzem az igazi 'terhes'-séget. Persze néha nehezebben kapok levegőt, picit nehezebb átfordulni az ágyban, a fejem folyton fáj, már nem bírok annyit, mint eddig, de szerintem ekkora hassal mindez teljesen normális. Vagy én vagyok szerencsés vagy mindenki csak ijesztget? :) Gondtalan babavárást!
2010. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egyik napról a másikra jöttek ezek elő, mármint a nehézségek. :) Viszont meg lehet szokni! :)
2010. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem 30hetesen kezdödtek a nehézségek.bokadagadás,csipöfájdalom.felsem birtam kelni az ágybol.párom ugy huzott fel.19éves létemre nyögtem össze vissza:Dkitartás.megéri
2010. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!