Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden rendben egy terhessé...

Timi_27 kérdése:

Ha minden rendben egy terhességgel meddig lehet dolgozni? Nem rossz a babának ha még 5 honaposan is dolgozok? Elado vagyok egy boltban

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
a babának tök mindegy...te elmolyolsz a kasszában, ő meg baromi jót szundít a pénztár gombok ütemes kattogására ;) gondolom nem kell állnod. 36. hétig dolgoztam irodistaként.
2015. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
39. hétig dolgoztam, semmi baja nem lett a fiamnak és eddig nem is panaszkodott miatta. Ha egészséges a terhesség, akkor nyugodtan lehet dolgozni 36. hétig. Én a következő gyerekkel is addig szeretnék dolgozni, amíg az egészségügyi állapotom megengedi. Ha persze baj van és feküdni kell, akkor ott kell hagyni a munkát.
2015. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem teljesen ülő munka...ha vannak vásárlok pörögni kell de persze azért leülök néha:)
2015. szept. 29. 18:06
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
az irodista se ül végig..jó pontosabban titkárnő voltam: leveleket kellett a postára vinnem állandóan (sokszor nehéz csomagokat), egyébként a forgalmi vizsgám is 38. héten volt, a meló után minden este 10-ig ültem Kreszen, majd utána vezettem. egy eladói munkakör önmagában szerintem nem sok a babának, de természetesen, amint úgy érzed, hogy fáraszt téged nagyon, hagyd ott és menj el táppénzre.
2015. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

A teljesen ülőmunka ártana többet, de az se a gyereknek hanem a derekadnak egy idő után.

A 32. héten "álltam fel", de csak azért nem később, mert 40 fok volt és dagadtam mindenhol.

2015. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. szept. 29. 19:24
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Az 5. hónapban? A 37. héten hagytam abba a munkát. Akkor már pár hete fitnesslabdán ülve dolgoztam.
2015. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Ameddig jól esik. Én a 30. héten hagytam abba, építőiparban dolgozom, nem egy nyugis hely. 3x néztem mindig a lábam elé, hová lépek, nehogy elessek. Addigra elég volt fizikailag is.
2015. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is:)
2015. szept. 29. 20:14
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

41.héten vasárnap szültem, pénteken még dolgoztam. (bejáronő)

második babynél irodai munkám volt, szállítottam, pakolásztam is, itt 32 hétig dolgoztam. de csak azért hogy a szülésig fennmaradó időt a kisfiammal tölthessem.


nem fog megártani a babának, de ha fárasztó próbálj pihenni ha lehet és ha tudsz.

2015. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!