Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Seregély Attila Kecskeméte...

Dr. Seregély Attila Kecskeméten milyen doki? Mennyit kér a szülésért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nála szültem 16 hónapja. Nagyon nagyon meg voltam vele elégedve, ha érdekelnek a részletek, kérlek írj privit.
2010. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Nekem is ő az orvosom és idáig nagyon jó tapasztalataim vannak vele.Nagyon aranyos és segítőkész.

Ha szülésnél is ilyen lesz akkor nem lehet baj.Egyébként még nem észleltem volna, hogy olyan pénzhajhász lenne, de nem merem megkérdezni tőle, hogy mennyit kér a szüléséért.

14 hetes

2010. márc. 15. 09:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem azt mondta nem kér semmit sem. 50et adtam neki, normál, gyors szülésem volt, nehéz kitolási résszel, de sokat segített és nagyon pozitív élmény maradt a szülés. Nem sietett sehová, ő stoppolta be a végén a gátsebet is, mindennap lejött megkérdezni hogy vagyunk.

A babamama szobát is intézte. Szerintem nagyon jó orvos, ha nem a legjobb Kecskeméten, persze mindenki elfogult a sajátjával, de sok orvost megismertem a barátnőim terhességei és szülései alatt, de nem cserélném le egyikre sem.

Az is mellette szól, hogy nagyon sokat van bent az osztályon, így viszonylag könnyű vele tartani a kapcsolatot a terhességed legvégén /NST, vizsgálatok a kórházban stb/ is.

Szerintem nagyon jó választás volt, gondtalan terhességet kívánok!! És szép szülést persze....

2010. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

ezt az oldalt én nyitottam meg, ha van kedved csatlakozz.

azok az anyukák vannak itt, akik Kecskeméten szültek, v fognak szülni. Az általad említett orvosnál sokan szültek, így itt több pontos válszt tudsz szerezni.

2010. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, jó olvasni, hogy sokan jót tapasztaltatok.
2010. márc. 15. 20:14
 6/10 anonim válasza:

Engem Dr Seregély Attila műtött februárba nagyon meg vagyok elégedve vele. A maximumot nyújtotta!!! Amit csak egy orvos tehet minden meg volt segítőkészség, figyelmesség, kedvesség. Egyáltalán nem anyagias, közvetlen barátságos.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

A Rákóczi út 5. sz. van a magán rendelése és a TB-s az Izsáki úti kórház szülészet és nőgyógyászati osztály 2 emeletén.

2011. máj. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
54%

Nem kér pénzt semmiért. A legsegítőkészebb doktor, akit valaha ismertem.

A terhességem legvégén naponta rendelt be, hogy lásson, és kb a 6. hónaptól kezdve azt mondta, hogy a kórházba menjek, ne a magán rendelésére, és itt semennyi pénzt nem fogadott el.

Rengeteget segített a szülésnél, éjfélkor kellett bejönnie, és egyáltalán nem tűnt mérgesnek ezért.

Mi végül a szülésért 40 ezer Ft-ot adtunk neki.

2011. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Tudom,hogy régi a poszt,de ha valaki olvassa,talán megkímélhetem a legrosszabbtól...Fél évnyi sikertelen próbálkozás után kerültünk hozzá friss andrológiával és vérvételi eredményekkel.Férjem eredményére azt mondta,hogy jó.Nálam újabb tesztek,átjárhatósági,majd stimuláció,végül inszemináció.Közben férjemnél újabb andrológia,telefonon adta meg az eredményt,miszerint tökéletes.Az inszemináció nem sikerült.Majd laporoszkópiát akart csinálni,de én követeltem nála az összeférhetetlenségi vizsgálatot.Nagy nehezen meg is csinálta és itt bukott ki,hogy a férjem eredménye borzalmas rossz.Inszemre küldött megint,de előtte egy újabb andrológia.A legutolsó vizsgálat eredménye már annyira rossz lett,hogy valószínű már lombikkal sem lehet gyerekünk.Az utolsó találkozásunknál csak annyit kérdeztünk tőle,hogy miért?De ő még csak válaszra sem méltatott.Végig tudta,hogy mi a baj,de eltitkolta és engem feleslegesen stimulált és még meg is műtött volna.Neki köszönhetően talán sosem lesz babánk.

Nem kevés pénzt hagytunk nála,persze számlát sosem kaptunk.

Ha jót akartok magatoknak,messziről kerüljétel el!!!

2016. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A három gyerekemből kettő nála született.Sajnos a 10 év alatt nagyon sokat veszített a lelkesedéséből.Ahogy egyre divatosabb orvos lett, úgy a színvonalban óriási esés következett be.Nem részletezem.Sajnos a harmadik gyerekemnél sokat voltam kórházban a terhességem alatt, így sok kismamatársam sorsát követtem végig.És volt ahol hibázott.Nagyon súlyosan.Slendriánságból, nemtörődömségből.Nálunk nem volt gond.De ha lenne negyedik gyerekem, akkor biztosan nem Őt választanám.
2017. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Már régi írás, de hátha segítek vele vkinek. Seregély Attilát nem ajánlom senkinek sem. Napi rendszerességgel látom, beszélek vele, de nagyon romlott a színvonal. Ami nagyon dühítő, hogy nem fertőtleníti a kezét, még műtét előtt sem mindig. Felháborító!!!
2020. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!