Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél hátul tapad a baba...

Akinél hátul tapad a baba sokkal kisebb a pocakja?

Figyelt kérdés
Tudom ez most hülye kérdés,de azt ultrahangon látni?

2015. okt. 1. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A méhlepény tapad hátul. Nekem is ott volt és nem volt nagy hasam. Nem tudom ez a kettő összefüggésben van-e egymással nem mélyedtem bele ennyire a dologba.
2015. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A méhlepény tapad bárhol is, a baba nem.

Igen, ultrahangon természetesen látni.

Ha nem mondják, kérdezz rá és akkor ki is mondják.

De alapvetően csak azt nézik, hogy nincs-e a méhszájon, mert az okozhat gondot.

Nekem hátul tapadt, és brutális nagy hasam van. Lépten-nyomon azzal jön mindenki, hogy vagy koraszülött lesz, vagy óriásbébi, de ekkkkkoraaaa hasam nem lehet normál helyzetben. De ekkora, már a második babám, és senkinek semmi baja. Ez genetika is.

2015. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mitől lenne kisebb, milyen logika alapján? Gondolod, hogy az illető púpot hord pocak helyett?
2015. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A méhlepény tapadhat hátul, ahogy azt már írták előttem, de nem ettől lesz kisebb a pocak. Nekem is hátsó fali volt (ez UH-n látszik), de elég méretes hasam volt, főleg, hogy 4,15 kg-os gyereket növesztettem.
2015. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nemcsak a méhlepény tapadási helyétől, hanem az anya magasságától és a csípő szélességétől is függ, hogy mekkora lesz a pocak, mennyi hely van bent, tehát nem feltétlenül lesz csak emiatt kisebb a pocak.


Az ultrahangon látni, ahogy már írták fentebb, kérdezz rá, és megmondják.

2015. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!