Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gerincsérvvel csak császárral...

Gerincsérvvel csak császárral lehet szülni? Aki természetesen szült gerinc-sérvvel, -fájdalommal annak rosszabbodott az állapota szülés után?

Figyelt kérdés
Kezdődő sérvem van,mire számíthatok?38hetes km.
2010. márc. 15. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is kezdődő sérvem van, be is csípődött egy ideg 34 hetesen, egy hétig fetrengtem. Akkor felmerült, hogy csak császár, de elmúlt, simán szültem, azóta nincs gond. Remélem most is simán tudok szülni, bár az most amiatt is macerás, mert ikreket várok, 14 hetesek vagyunk, és már ma éreztem hogy nem ok a derekam. REmélem ha pihizek, nem lesz gond.

A barátnőmnek kialakult sérve van, ő is simán szült, és nincs gondja amennyire én tudom.

2010. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!