Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már teljesen tanácstalan...

Már teljesen tanácstalan vagyok! A párommal szeretnénk gyermeket, rajta is vagyunk az ügyön. Már 11 napja késik, utoljára a 8. késéses napon csináltam tesztet, egyértelműen negatív. Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Tüneteim nem kimondottan vannak, cicifájás nincs. Annyi van hogy talán mintha többet ennék, és fájdogál a hasam alja, húzódik, szúrkál. De nem menstruációs fájdalom. Az utóbbi 11 napban többször éreztem hogy mindjárt megjön, de semmi. Peteérésem után kb egy héttel éreztem enyhébb hányinger kb 2x, meg szédelegtem. Szerintetek lehet baba a dologban?

#késés #teszt #negatív. baba
2015. okt. 3. 21:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy többször járok pisilni mint eddig.
2015. okt. 3. 21:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet (:

37/N

2015. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet ez meg baba :)) keson lehetett a peteeresed, igy meg nem mutatja a teszt. Vegyel szerdan, vagy csutortokon egy erzekeny tesztet! :) drukkolok!:)
2015. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is Másfél hét után volt nagyon halvány (kb csak én láttam) pozi! Később volt egy héttel a peteérésem,mint a nagykönyvben! Szerintem te most pont ugyanígy vagy! Csinálj még egy tesztet reggeli első pisiből! Drukkolok!:)

18 hetes km

2015. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy én máskor is szoktam úgymond érezni a peteérésemet, mert szúr olyankor a petefészkemnél. Most is így volt kb félidőben, viszont volt utána később is.. Lehetséges hogy kétszer legyen peteérésem egy cikluson belül? Egyébként holnap bejelentkezek egy orvoshoz, nem tudom mikor fogok időpontot kapni, remélem hamar. Annyi fórumot végig olvastam. Sok helyen azt írták hogy lehet más betegség van a dologban...De pont akkor jön elő a betegség amikor először próbálkozom? Nekem ez kicsit érdekes, bár nem kizárt. Nekem nem szokott késni a mensim. 28-30 naposak a ciklusaim. Mindig. Párom megérzése az hogy babásak vagyunk...én már elbizonytalanodtam...
2015. okt. 4. 11:30
 6/6 anonim válasza:
Szia, na végül van baba? Nekem most 38. napon még negatív.
2015. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!