Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki érzi a peteérést, leírná,...

Aki érzi a peteérést, leírná, hogy pontosan milyen?

Figyelt kérdés
Mennyire erős, meddig tart? Esetleg intenzívebb bélmozgással is jár, vagy megnövekedett étvággyal? Köszönöm!

2015. okt. 3. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
PMS-hez hasonló, csak gyengébb, ébredéstől majdnem a nap végéig érzem, legalábbis nekem ilyen, de gondolom, ez is mindenkinél más.
2015. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

petefészek szúrkálással (mindig inkább az egyik oldalon, gondolom, ahol kiszabadul a petécském) :)

illetve megnövekedett szexuális étvággyal :)

2015. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én magát az érést nem érzem, az ovu előtt egy-két napban érzem,hogy megnő a szexuális étvágyam, és feszít a petefészkem. Illetve előtte pár nappal már jelentkezik a tojásfehérjés nyák, ami egyre több lesz.
2015. okt. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vadrus válasza:
Nálam is szurkalas szokott lenni valamelyik oldalon , de én csak esténként érzem.
2015. okt. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem érzem, hanem látom a bugyimon. Sűrű tojásfehérje váladék. Én tudom mikor fogant a babám, mert tudom mikor szokott lenni pé-m mikor szexeltünk védekezés nélkül(nem terveztük), rá 3 napra junius 26-án szokatlan rosszullét, enyhe hőemelkedéssel. :) Így nem akkor fog születni amikor kiírtak, hanem előbb, mivel nekem alapból előbb van pé-m a ciklusomban. De hát ezt nem ismerik el az orvosok... :D Töltsd le a lady timert az okostelefonodra, nekem sokat segített. Hormonzavarom volt elvileg nem is eshettem volna teherbe, de az utóbbi egy évben órát lehetett volna állítani a ciklusomhoz. :D
2015. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha petefészek szurkálás, de főleg a nagy mennyiségű tojásfehérjés nyákból tudtam.
2015. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb. 3-4 napig erősebb, nyálkás folyás, majd vélhetően az ovu napján (nem hőmérőzök, nem csináltam soha tesztet) alhasi fájdalom, petefészek szurkálás és alhasi vérbőség. Emellett csoki minden mennyiségben. :)
2015. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :-)
2015. okt. 5. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!