Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes kismama vagyok....

18hetes kismama vagyok. Folyamatosan a sexre gondolok. állandóan maszturbálok. és a hüvelyváladékom is megnőtt. Más is igy van ezzel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia! na, mi a hír? kíváncsi vagyok :)
2010. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszönök minden választ!

van benne valami!

a férfiaknak tényleg csak a sexen jár az eszük...

kisfiam lesz.

egyik szemem sír,a másik nevet.

2010. márc. 16. 18:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Jó babavárást és könnyű szülést kívánok!

meglátod, sok örömöd lesz a kisfiadban és el sem fogod tudni majd képzelni, mi lett volna, ha lány lenne :) valahogy az ember teljesen ráhangolódik a végére :)

én is így voltam, először lányra számítottam. a második babámnál már azt furcsálltam, hogy nem fütyist várok :) most az a furi, hogy kislány.

egy 17 hónapos fiú és egy 2 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
van egy nagy lányom.ő kislányra vágyott.a tapasztalatok miatt a kislány után,és a rengeteg érzelem miatt ami egy kislánynál természetes,de egy kis fiunál nem,nem tudom tudok e majd egy igazi férfit nevelni belöle.apa nélkül
2010. márc. 17. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!