Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam UH-n, és a nyakiredő...

Ma voltam UH-n, és a nyakiredő vizsg. eredménye: 1, 4mm. Ez jó érték?

Figyelt kérdés
2007. nov. 7. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen 3 mm-ig normális.
2007. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Ehhez tudni kellene hogy hány hetes terhes vagy!
2007. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 35 éves vagyok, első babám. 2,1 mm volt a nyaki redő. Jelenleg 21 hetes vagyok. Szerintem jó az eredményed mindegy, hány hetes terhes vagy.
2007. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyakiredő-t a 12. héten nézik.Ha akkor voltál akkor jó eredmény.Nekem 12 hét + 1 naposan 1mm volt, de 3-ig normális.
2007. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Különben is ha valami nem lenne rendben már szólt volna a dokid, hisz ez a kötelessége. Ha csak kicsit is gyanús valami további vizsgálatokat kér. Mivel gondolom nem tette, ami elvileg jó érték is mint előttem is írták, szerintem kár aggódnod.

Néha magam is nevetek magamon, hogy egymás gyakran laikus véleményére jobban kíváncsiak vagyunk, többet adunk, mint az orvosunkéra.

2007. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!