Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák/anyukák 31 hetes...

Kismamák/anyukák 31 hetes terhesen normális a rossz közérzet, erős légszomj stb? Testszerte zsibbadok ha lefekszem.

Figyelt kérdés
...bal oldalamon könnyebb. Zsibbadva fáj vállam mellkhasom és alig kapoknlevegőt. Ettől legyengülök,ájulás kerülget,szédülök és remegek. Magas a pulzusom is. A fura hogy fekvésre felerősödik vagy ha háttal neki dőlök a széknek. Néha ugy érzem komoly gond van.

2015. okt. 6. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogyca lègszomj normálisnak számit mert a növekvő pocak összenyomja a rekeszizmokat és a tüdőt. De az hogy fáj és zsibbad még a karom is... és néha csak ücsörgök, aztán meg mintha mindjárt szívinkfartusom lenne mindjárt... néha komolyan megijedek.
2015. okt. 6. 22:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Valamilyen szinten normális ezeknek egy része, volt nálam is erős légszomj pl de ájulás érzés, zsibbadás meg szédülés nem biztos, hogy annyira rendben van, én elmennék orvoshoz.
2015. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
zsibbadás a vizesedés miatt van,idegeket nyomsz meg és a viz miatt jobban megérzed.
2015. okt. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nalam csak hatfajas szokott lenni.

En is inkabb megkerdeznem a dokit biztos ami biztos.

2015. okt. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak légszomjam szokott lenni ha fekszek. Kérdezd meg a dokid! :)
2015. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 7. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, és olvastam többször, hogy háton fekve, vagy ha a székbe hátradőlsz, nyomja a méhed a főartériát, így kevesebb vér és oxigén jut a szívnek és az agynak is valószínű. Ezért én nem is tudok huzamosabb ideig háton feküdni, vagy ha ülök, akkor is fel kell állnom, vagy oldalra dőlni. De azért kérdezz rá a dokinál majd. Komoly baj nincs, az biztos, ne aggódj. :) Mozog rendesen gondolom, akkor meg tuti nincs baj.
2015. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. A gond csak az hogy összeszorul a mellkasom lefekszem és még rosszabb. De mem hátra hanem az oldalamra. És akkor meg a nyakam vállam felkarom zsibbad...de nem ugy mintha elszoritanam hanem fájva.
2015. okt. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!