Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hosszantartó üléstöl volt...

Hosszantartó üléstöl volt másnak is szúró fájdalom a méhébne?

Figyelt kérdés

13 hetes terhes vagyok. Irodában dolgozom. Csütörtökön olyan melót kaptam, hogy egész nap a gépelött kellett ülnöm. Kb 2-kor éreztem hogy amikor felállok egy görcsös szúró érzés jön a méhem felöl. ez egyre rosszabb lett. pár pillanat mire elmúlik. aztán haza mentem, otthon is a gép elött kellet még tennem és estére már ngyon szúrt. AZtán ahogy elfeküdtem elmúlt. Másnap szabin voltam még egy kicsit éreztem és elmentem a dokihoz, aki megvizsgált, de nem talált semmit. Vizeletet is néztek és ott sem volt semmi. Doki szerint túl reagáltam csak.

Aztán ma megint. Pedig figyeltem hogy sürün mozogja, voltam 1 órát fénymásolni (állva semmi bajom nem volt)de a nap végére már nagyon rossz volt. Haza jöttem lefeküdtem és elmúlt de most 20 perce ülök itt a gép elött és megint ha felállok szúr.

Mit tegyek?

Másnak is volt ilyen? Majd 2 hét múlva megyek a következö vizsgálatra, de a doki már tiszta hülyének nézne ha vissza mennék. azt hiszi nem akarok dolgozni. Ezt a munkát be kell fejezni. A székek ugyan olyanok mindenhol, szerintem nem a szék a hibás.


2010. márc. 15. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ülés közben a méhed összeszorul. Innen a fájdalom. A te terhességi korodban nekem egyáltalán nem esett jól ülni, ha mégis, akkor csakis teljesen hátradőlve, hogy a felsőtestem az alsótestemmel tompaszöget zárt be. Derékszögben vagy előrehajolva fájt a pocim.


35h km

2010. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nini24 ***** válasza:

Szia!


Én ugyanígy éreztem valamelyik nap, 2*2,5 órát vonatoztam, estére azt hittem késsel szurkálják a méhem, csontom, mindenem...

12 heteske

2010. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az ülő munka már csak ilyen lesz. Amikor valakinek mondta, hogy irodában dolgozom, csak legyintett, hogy terhesen azt lehet, mert nem megterhelő. Aki dolgozott az tudja, hogy az ülő munka nagyon kellemetlen tud lenni terhesen. Az elején azért, mert szurkál, puffad a pocak, ahogy nőni kezd, akkor pedig azért. Attól függ ki, mit csinál, gépelni, íróasztalnál ülni hátradölve sajnos nem lehet. Amikor csak tudsz, állj fel egy picit, és ha lehetőséged engedi, ha hazaérsz feküdj le pihenni felpolcolt lábakkal, ja és a magnézium csodákra képes. 30 hetes koromig dolgoztam. Ha azonban úgy érzed, hogy rossz, nem eröltesd, a baba az első! Vigyázz magadra! 37 h km
2010. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Dupla adag magnéziumot szedek.

Nagyon rossz, ha egésznap nincs állo munkám akkor iszonyat.

Most ma olyan munkám volt ahol egy órának felét álltam felét ültem. ìgy nem is fáj szinte. De tegnap egésznap ültem és hiába feküdtem le otthon 2 órát feküdtem de mikor felálltam iszonyatosan fájt.

A baj hogy dokihoz sem merek már vissza menni, mert szerinte nincs semmi bajom csak túlreagálom a terhességet.

(2 hétig barnáztam, igaz csak a méhszájam a babának meg a méhemnek semmi baja nem volt, de 2x voltunk ügyeleten meg 2x dokinál, aztán egy antibiotikumtól amit muszáj szednem egy baktérium fertözésre, rosszullettem annyira hogy végig a wc felett görnyedtem, és most ez az iszonyta fájdalom, ami csak a sok üléstöl jön elö)

Külföldön élek, és körzetim sincs itt aki kiírjon.

Holnapra csak ülö munkám van, meg fogok bolondulni.

2010. márc. 18. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben semmi rendellenes nincs, ne aggódj! Ahogy ülünk (én is ugyanígy vagyok), a szalagok összehúzódnak, mikor pedig felállunk, hirtelen nyúlnak meg és az fáj egy-két pillanatig! Ettől semmi baja nem lesz a babának, főleg mert szerintem nem a méh izma fáj (hiszen az a baba nagysága és a magzatvíz miatt adott), hanem a tartószalagok!
2010. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet semmi baj nincs de 14:00-ra már ülni sem tudok, felállni meg pláne nem mert iszonyatosan szúr. Lehet normális de nagyon nagyon fáj.
2010. márc. 19. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!