Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogfájásra milyen homeopátiás...

Fogfájásra milyen homeopátiás szer van?

Figyelt kérdés
18hetes vagyok,és 5napja kezdték gyökérkezelni a fogam,de tegnaptól fáj,ma délutántól meg már eléggé fáj,így kénytelen voltam bevenni egy fél szem algopyrint,remélem nem lesz semmi baja...Holnap megyek fogorvoshoz nézze meg mitől fáj,de nemszeretnék többet bevenni gyógyszert,ezért kérdem tud e valaki valami homeopátiásat ajánlani nekem ha esetleg holnap is fájna,vagy bármikor?
2010. márc. 15. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt sajnos nem, de paracetamol tartalmú gyógyszert alkalmanként terhesen is bevehetsz: Rubophen, Paramax Rapid 500, Ben-U-Ron.


(A weben itt-ott tévesen az olvasható, hogy paracetamol tartalmút kismamák nem szedhetnek. Miután az ÖSSZES terheskönyvem ennek az ellenkezőjét írja, valamint a nőgyógyászom és a háziorvosom is ennek az ellenkezőjét állítja, és nekem is paracetamolt javasolt fájdalom ellen - a baba ráült az ülőidegemre, pokolian fájt -, én inkább nekik hiszek, mint a weborvosnak.)

2010. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.A fogorvosom és a nőgyógyászom is az algopyrint mondta hogy nyugodtan vehetek be,eddig nem vettem,tűrtem,de most már muszáj volt egy fél szemet...
2010. márc. 15. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Az sem árt neki, és a 12. hét óta arról is "lekéstél", hogy fejlődési rendellenességek alakuljanak ki a babádnál. Mostanra már minden szerve kifejlődött.


Itt találod azokat a gyógyszereknek a listáját, amik magzati károsodást okozhatnak: [link] Többnyire depresszió, pattanás és epliepszia elleni szerek. Fél szem Algopyrintől ne félj. :-)

2010. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gingisol oldat.Én nem öblögettem,hanem ott kentem be vele,amelyik fogam fájt.Nagyon bevállt nekem.Gyógynövényekből áll,úgyhogy nyugodtan használhatod!Algopyrint is vehetsz be,ha nagyon fáj.Nekem is doki mondta.De ez nekem jobban hatott!Gyógyszertárban ajánlották.
2010. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!