Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de a teszt nem...

Terhes vagyok, de a teszt nem mutatja, csak beágyazódás után volt baromi halvány pozi 2-3 napig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Negatívak a tesztjeim! Kérlek nyugtassatok meg,hogy valakinél volt már ilyen és rendben volt a baba!? Nem első terhesség,a többit mutatta a teszt. Most full negatívak. A doki uh-n petezsákot látott csak egyenlőre. Azt mondja korai,vagy nem fejlődött tovább. Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 13. 13:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Rendszertelen menses. De kb szept 19-25 közt esedékes lett volna. Vagyis előző hónapban cska kimaradt. Most az ovulációs teszt 27-én pozi volt. 28-án együtt voltunk. Okt 6-7-8-án nagyin halvány pozi hcg tesztjeim vannak. Azóta full negatívak. Előző kislányom 2 hét késéssel volt az elején,mikor terhes lettem! Kérlek nyugtassatok meg,hogy volt ilyen másnál is és rendben volt!! Köszönöm!
2015. okt. 13. 13:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt, akkor én nem reménykednék túlzottan...
2015. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete volt a tv-ben egy doktornő, aki nagyon kardoskodott a nemvárt utáni 5-6 nappal tesztelés mellett. Említette, hogy akár a menstruáció előtti hormoningadozások is bezavarhatják a tesztet. Nekem inkább az a véleményem, hogy ilyenkor elindul valami, de félbemarad, ezért szűnik meg a hcg termelés. Korai teszt nélkül ezek ki sem derülnének sosem. Egyetértek a dokiddal. Vérvételre nem küldött? Újabb uh mikor lesz?
2015. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha petezsák van, akkor a tesztnek pozinak kellene lennie.

Szurkolok, tényleg, de ne nagyon éld bele magad.

2015. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem,nem beleélni magam,de nem könnyű! :( A dokim azt mondta,hogy 2 hét múlva kontroll és nincs minden veszve. Ha megjön,vissza sem kell mennem,mert olyan picike,hogy kiürül. Volt már vetélésem is 12 hetes volt a picim. :/ Igen,sajnos ettől tartok,hogy elkezdődött valami és ennyi.... viszont azt mondtaa dokim,hogy nem ad gyógyszert,hogy megtartsuk a terhességet,mert mi van ha nem egészséges a baba és megnarad?! De ebben az évben ez volt 4 hóban,7 hónapban is. De akkor nem voltam uh-n. Hanem halvány pozi teszt,és görcsös darabos vérzésem volt. De mivel össze vissza van,így nem nagyon van viszonyítási alapom,hogy mikor kellene tesztelni. Csak egyszerűen éreztem,mintha nem lennék egyedül!
2015. okt. 13. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha maradt volna baba, akkor szerintem pozitiv lenne a teszt. Nem a kedvedet akarom and elvenni, de en biztosan nem elnem bele magam a bababa ebben az esetben.

En a helyedben inkabb kikernem egy masik doki velemenyet is, mertha valoban ilyen gyakran elofordult ez mar veled, akkor megis segitsegre van szukseged, hogy a babak ne csak megfogadjanak, de maradjanak is. Ha a te dokid ez ugyben nem tesz semmit, akkor talan egy masik dokit jo lenne bevonni.

2015. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszolóval teljesen egyet értek.

Én voltam már hasonlóan, huszon valahány nap után lett pozi a teszt, elindult valami de hamar abba is maradt.

Én nem értem ezt a gyógyszerellenességet a dokiknál, hogy az életképes erős megmarad....4 babát veszítettem el így. A sokadik orvos meg hajlandó volt felírni gyógyszert és nagy nehezen de maradt a baba, teljesen egészséges kisfiú!

2015. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!