Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vanvalami gyogyszert ami...

Vanvalami gyogyszert ami segit a terhesség alatti hormon miatti gyomorégésre?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a progeszteron ellazitja a gyomorszájat ezáltal van a gyomorégés. Semmi nem segitett esetleg van valami gyogyszer?
2015. okt. 13. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, Rennie-t lehet egész nyugodtan! Gaviscon-t is, de nekem az annyira nem vált be, meg drágább is.
2015. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Rennie terhesség alatti gyomorégésre. :)

2015. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi azt szedtem napi 10 szemet semmit nem ért
2015. okt. 13. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Salvus víz!

Nekem segített. Ja és sok-sok víz napközben, mert az higítja a savat.

Édességet ne egyél, gyümilét, szénsavasat ne igyál.

2015. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a Rennie nem ért semmit, akkor nem hiszem, hogy ez fog, de leírom nekem mi jött be, én is úgy kaptam a tippet:

Egy kis víz, 1 banán, és párnákkal megemelt felsőtest, emellett pedig bal oldalon való alvás, mivel, ha a másik oldaladon fekszel, akkor a gyomrod magasabban van a nyelőcsövednél, és a ránehezedő nyomás miatt megnyílhat a záróizom. Emellett figyelek rá, hogy egyszerre keveset egyek. Nem gondoltam, hogy ennyi elég lesz, de nekem ez bevált. Próbáld ki, ártani nem árt, ha enyhít már valamit, az is jó.

2015. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. okt. 13. 17:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Neked mikor kezdödött a gyomorégés? Az segitett egy kicsit ha sürün ettem kicsit kb 15 percenként de féltem elhizok igy. Kola segitett egy kicsit abbol mennyit lehet inni egy nap?
2015. okt. 13. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
8-13. hét között, majd a 16-20. hét között, most vagyok 21 hetes, most egy pár napja rendben vagyok. Kólából csak annyit, amennyit nagyon muszáj, mondjuk nekem minden szénsavas rossz, egyszer bírtam meginni egy pohár kólát. Viszont a kálciumot oldja, nem beszélve a koffeintartalomról.. szóval én csak akkor innám, ha nagyon muszáj, és tényleg segít.
2015. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a salvus víz segített. Renniet is szedtem, de halottnak a csók volt. Nekem a sok, apró étkezés sem jelentett megoldást, csak ez a víz.
2015. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a folyekony gaviscon mindig azonnal segit,ket nagy baja,hogy sz.r ize van es nagyon draga(18 euro/10 tasak)
2015. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!