Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszűnt az AFP. Hol tudtok...

Megszűnt az AFP. Hol tudtok Budapesten olyan helyet ahol elfogadható áron vizsgálnak Down kórt és nyitott gerincet? 12. hetesre gondolok

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha egy mód van rá, ne ezeken a nagy UH-kon próbàlj spórolni. A legjobb ilyen szolgáltatás mind felszereltségileg, mind tudásilag a budai Rózsakert Medical Centerben van.
2015. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12. hetesen nem néznek nyitott gerincet. Nekem kombinált tesztet az Istenhegyi úton csinált Hajdú Krisztina doktornő.
2015. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem ezeken próbálok spórolni csak eddig ez ingyen volt. Nem mindenki tud egyik pillanatról a másikra több tízezreket kivenni a tárcájából. Főképp hogy mindjárt itt a 12. hét és csak most tudtam meg hogy megszűnt az AFP. Az előző babánál voltam 15 ezerért 12 hetesen vizsgálaton (ott felvoltunk készülve) és utána jöttem ráhogy az AFP-be ugyanaz volt.
2015. okt. 21. 23:22
 4/12 A kérdező kommentje:
Èn is az Istenhegyi utat nézegettem neten és tényleg a nyitott gerinc vizsgálat 16 hétnél van. Csak kiváncsi vagyok hátha valaki volt máshol is vagy több helyen ha több babája van :)
2015. okt. 21. 23:24
 5/12 anonim ***** válasza:

ha gyermeket vállaltok jobb ha felkészültök arra hogy pillanatokon belül lehet több tízezres kiadás. az ingyenes afp olyannyira volt relevâns, hogy nekem két hetes csúszással vették le ami állírolag rossz eredményt ad, ehhez képest jó lett, míg sógornõmnek 100% downt jósoltak az eredmèny alapján, és persze makk egészséges a gyereke. pont ennyit ért az egész afp.

Medical Center, Istenhegyi - ezek a legjobb helyek

2015. okt. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Péterfy kh hepinet, 18ezer a 12. heti uh 4d, es hozza a kombi teszt. Persze 2 eve meg ez is "csak" 12 volt, de ugy tunik az afp megszunesevel mindenki hasznot probal hajtani abbol, hogy szegeny kismama, ezt legalabb tuti megcsinaltatja. Monjdjuk oszinten szolva az afp-nek nem sok ertelme volt regen se
2015. okt. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ooo akkor egyben rendes 4D is van vagy csak a 12. hét miatt? Mert akkor oda megyek szerintem :)
2015. okt. 22. 08:05
 8/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb kótházban ha oda jársz van lehetőség kombi tesztet csináltatni. Én pl a Bajcsyba jártam ott asszem 12ezerért lehetett kérni pluszban.
2015. okt. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi szűnt meg? Nekünk automatikusan volt 12-ik és 19-ik heti genetikai UH is. Most hétfőn voltunk a 19-ik hetin, kérni se kellett egyikset se.
2015. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
UH-k vannak csak vérvétel nincs
2015. okt. 22. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!