Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hangosan korog a gyomrom,...

Anneee25 kérdése:

Hangosan korog a gyomrom, miközben borzasztó hányingerem van. Ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Órák óta szenvedek,se Cola,se b6, se korpovit nem segít. Félek a hányástól, pánikolok várva h jön vagy elmúlik. Mi ez, mit lehet tenni?

2015. okt. 22. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:

menj és hányj..utána megkonnyebbulsz. de mitol pánikolsz?...a hányástol?


ha nem ettél kulonosebben semmit akkor majd hánysz egy kis epét és ennyi. de utána legalább jobban leszel. nálam egészen a 4ö. hétig ez volt sajnos...

2015. okt. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem ez akkor van ha éhes vsgyok. Olyat egyél ami ha kell könnyen visszajön. De pl az elején nem volt hànyingerem,de az első étkezés akkor azonnal visszajött. Szerintem ez a mostani jobb.


pl Tejbedara, szóval vmi puhàt.

2015. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez szokott lenni.

Hányj, ès utána fogsz tudni enni.

2015. okt. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez ismerős.. De én rá jöttem a technikára :)

Én általában ugye mindig reggel voltam rosszul, így hát még felkelés előtt megettem az oda készített kis müzli szeletet vagy croassant. Ez nekem bevált így elmúlt a hányinger és nem is volt üres a gyomrom :) 1 próbát megér

2015. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is ezt tanácsolta az orvos, hogy még ott az ágyban egyek meg egy kekszet, vagy valami lightosat..és utána nem lesz hányinger.


én arra eskuszom, hogy ha rosszul vagyok hányni kell.. (hulyén hangzik igy, de utána sokkal jobb lesz, ha meg nem hányok..egész nap rosszul vagyok és falfehér)

2015. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!