Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnál, már ott...

Ma voltam orvosnál, már ott elkezdett görcsölni a hasam alja, utánna uhn minden rendben volt, szélgörcsre gondolok, mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés
Pont ultrahangra vártam,mikor,elkezdett görcsölni a hasam alja,egészem lent a szeméremdomb körül.Erős szúrós fájdalom volt,utánna az uhn minden a legjobb volt a babával,ebből gondolom hogy nem Őmiatta fáj.Viszont azóta is hol erősebben hol gyengébben szúr bele,és a szél nem akar jönni(már bocs).Elképzelhető hogy szélgörcs miatt fáj?Vettem be már espumisant,és magnéziumot,van még esetleg más megoldás rá?Köszönöm .31 hetes km.
2010. márc. 17. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, lefekszel és keresed azt a pózt, amiben a leginkább ki tud jönni. :S
2010. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31 hetesen mástól is görcsölhet.Oldaltfekvés és felhúzod a lábaid ameddig tudod és ugy fekszel.A méhed most igencsak nagy változáson ment és megy keresztül,teljessen normális ha néha görcsölhet,szúrkáll,addig amig ez nem erősödik.Nekem akkor is szokott ha túl sokat mocorgok,megyek,dolgozom.Pihenj amennyit tudsz.A szelekre köménymag:Ptudom borzalmas az ize de egy jó kis köménymag tea kihajtja az elakadt szeleket:D
2010. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kicsit már enyhült,de még nem az igazi.
2010. márc. 17. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szélgörcs, akkor ánizs meg édeskömény tea (babáknál is szokott segíteni), illetve jól rágd meg az ételt és lassan egyél, valamint kerüld a puffasztó ételeket, hüvelyesek és a "k betűsök", pl. karalábé.

De lehet, hogy a hólyagot nyomja a méhed, kérdezd meg a dokit.

2010. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!