Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes terhes vagyok. Edig...

19hetes terhes vagyok. Edig 3kg+ jött fel. Normális ez az arány? Talán meg úszóm nagyobb felesleg felszedése nélkül? És a babának ez jó? Nem lesz kis súlyú?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22 hetesen most jàrok +4 kg-nàl. Amúgy is kis súlyú vagyok, de az első hónapokban nagyon sokat voltam beteg, nemnagyon kìvàntam a kajàt, most kezd étvàgyam lenni. Eddig a pici àtlagos súlyú. Majd most belehúzunk kicsit.
2015. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez csak a végén derül ki mennyi lesz az össz súly amit felszedsz. De nem ezen múlik a baba súlya pl én félidőig szedtem fel 8 kg-t utàna egy deka sem jött fel. A kisfiam 4kgval született.
2015. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis, en ekkor tartottam + 2 kilonal, a vegere + 10 kg lett, a szules utan egy hettel mar ugyanannyi voltam mint a terhesseg elott.

3500 gramos babam lett.


Nem kell felhizlalni magad, a terhesseg alatt napi 300 plusz kcal szukseges, ez 2 szelet barnakenyernek , vagy 1 szelet feher kenyernek felel meg. Tehat ennyivel kell tobbet enni.

2015. okt. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

En vekony vagyok, nem volt soha egy emelygesem sem, de megis a masodik babaval a 20. hetig 2,5 kilot hiztam. A vegeig 12 kilo lett es a fiam 3100 grammal szuletett.

Az elso babaval mar az elejen sokat hiztam, a vegere 25 kilo lett. A fiam kozel 4 kg-mal szuletett es szerencsere minden pousz lement rolam 4 honapon belul, de az akkor is sok volt.

Jelenleg ismet babat varok, a 10. hetben vagyok, sajnos egesz nap emelygek, igy tobbet csipegetek, mert akkor egy picit jobb. De meg igy sem hiztam es nagyon bizom benne, hogy felidoig nem is fogok 3-4 kilonal tobbet, mert siman kalkulalok tiz kilo hizassal a terhesseg masodik felere.

2015. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

23 hetesen tartok most 3 kiló+-nál, 19 hetesen kb.800gr-mal volt több rajtam az induló súlyomhoz képest, bár igaz, hogy az első trimeszterben fogytam is 1 kilót, szóval ahhoz képest majdnem kettővel.


Szerintem ez attól függ, hogy milyen BMI-vel kezdted, mert ha nagyon soványan, akkor ennél még jóval több kiló is belefér, ha átlagossal, akkor a 3 kiló teljesen normális, és semmiképp sem számít soknak.


Viszont a vége még bármennyi lehet, de így jobb esélyekkel indulsz, mintha már most 10 kiló plusznál tartanál.

2015. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!