Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon eros ejszakai gorcsoles...

Nagyon eros ejszakai gorcsoles utolso hetekben nektek is elofordul?

Figyelt kérdés

Minden ejjel ez a program:elalszom minden gond nelkul,aztan kb egy ora mulva arra ebredek,hogy a hasam kokemeny es nagyon faj,mint egy eros mensis fajdalom. Csak alul,es nem szakaszosan,hanem orakon at,nem hullamzo,egyszeruen gorcs,amitol sirni tudnek,kiegyenesedni sem birok,kimaszok valahogy pisilni,aztan osszekucorodva varom,hogy vissza tudjak aludni,probalom elterelni a gondolataimat,amig el nem ajulok a faradtsagtol,aztan kb felora es kezdodik minden elolrol,de almomban is erzem ezt a fajdalmat,barmilyen pozicioban fekszek.

Reggel is igy ebredek,de egy felora-ora mulva enyhul aztan eltunik a gorcs.

Napkozben nincs ilyen,csak az osszehuzodasok,azok mondjuk folyamatosan,de legalabb nem fajnak.


2015. okt. 29. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen, 34. héten, be is kellett feküdnöm visszatartásra a kórházba. hány hetes vagy ? szerintem megnyugtatna, ha egy orvos megnézne. a biztonság kedvéért.
2015. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam orvosnal,teljesen zart a mehszaj,szerinte minden rendben,nem erti,mitol lehet a fajdalom es az allando kontrakciok. A baba szerencsere jol van.
2015. okt. 29. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!