Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összefüggésben van a gyomorégé...

Összefüggésben van a gyomorégés a baba hajának növekedésével?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy igen. A sógornőmnek is égett a gyomra és gyönyörű nagy hajú babája született.

Boldog babavárást.

17 hetes kismama

2008. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en is ugy tudom, hogy igen
2008. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez allitolag csak egy hiedelem. De ugy tunik eleg nemzetkozi, mert az argantin baratnom is ezt mondta nekem..
2008. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez ugyanolyan hiedelem, mint a többi. A gyomorégés attól van, hogy a méh és a baba nő, és felfele nyomja a belső szerveket, így a gyomrot is.

Aranyosak ezek a hiedelmek.

2008. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem iszonyatosan égett a gyomrom a terhesség alatt végig, és persze nekem is azt mondták, hogy azért, mert nagy a haja. Hát ehhez képest nem egy lonbonccal született a pici lányom. Nem mondom, hogy kopasz, de nincs is dús haja. Szóval szerintem nem kell elhinni, legalábbis nálam nem jött be a népi mende-monda.

Boldog babavárást, és könnyű szülést.

20 hetes baba anyukája

2008. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyikkel sem volt gyomorégésem, és mindkettő kevés hajjal született. De van egy barátnőm akinek kettővel volt gyomorégése és sok hajú babái lettek.

Ezt csak példának írtam, de nem törvényszerű!

2008. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem ritkán égett a gyomrom,ha paradicsomot ettem akkor,és nagyon nagy lett a babám haja.mindenki megcsodálja.
2008. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Mindannyiótoknak a Legjobbakat! I
2008. szept. 11. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!