Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hülye vagyok hogy már most...

Hülye vagyok hogy már most ilyeneken gondolkodok?

Figyelt kérdés
Június 27-re vagyok kiírva!A férjem úgy dolgozik hogy 1 nap munka 1 szabad!Reggel 6-tól este 10-ig.Mi van ha pont akkor jön rám hogy be kell menni a kórházba ha dolgozik?És akkor jöhetünk haza ha úgyszintén dolgozik?Ti hogy oldottátok meg?
2010. márc. 18. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálja megbeszélni a férjed a főnökével és egy-két kollégájával, hogy ilyenkor műszakot cseréljenek. Azt hiszem ennél érthetőbb ok kevés van még.


Vigyázz magadra!

Sok sikert!

2010. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem vagy hülye, csak szeretnél mindent biztosra tudni, igazad van! :D
2010. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem előre bejelentette a munkahelyén, hogy amikor szülök, ő nem megy be, vagy ha mőr bent van, akkor eljön, és miután hazajöttünk a kórházból, kiveszi az 5 nap apai szabadságát. Persze nem tudja előre megmondani, hogy mikor lesz ez, de teljesen megértették.


36h km

2010. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nm vagy hülye, ez nálunk is így működött az első babával.Mondkjuk anyukám egy köpésre dolgozik tőlünk, és bármikor eltud jönni.Nálunk úgy volt megbeszélve ha féjem épp dolgozik és akkor indul meg akkor anyukám viszbe a korházba a férjem meg rögtön eldob mindent szalad apjáékhoz tusolni(mert viszonylag koszos lett meló közben) és be a kórházba.Egy hátizsákba a kocsiba bevolt készítve neki egy váltásruha, tusfürdő meg dezodor.Apukájáék közel lektek a munkahelyéhez, és a korház is közel volt oda.Végül indítani kellett sajna! :(

Most is szóltam neki hogy lassan kezdje terjeszteni hogy Szeptember elején ha jön a picur két hét szabit kivesz.Mondjuk azóta máshol dolgozik.

Sok sikert!Jó egészséget, és könnyü szülést! :)

2010. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgyoldottam meg,hogy hívtam magamnak egy mentőt hajnali kettőkor,miután elfolyt a magzatvizem és a férjem dolgozott.Ő reggel csatlakozott hozzám a szűlőszobán.A mentősök nagyon rendesek voltak,hiszen valahol ez is a feladatuk.
2010. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!