Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha nehezen ebredek?...

Az baj, ha nehezen ebredek? Es mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Szoval nem voltam nagyon jo alvo. Miota terhes vagyok foleg most az utobbi idoben olyan nehezen ebredek reggel, mintha egy egeszen masik vilagbol kene visszarangatnom magam a valosagba. Mas is erez igy? Ez vajon baj? Ma reggel arra sem ebredtem meg hogy a parom szolongat mikor ment munkaba, pedig ilyen meg sosem volt. Amugy egesz nap itthon vagyok, csak a hazi munkaval foglalkozom, tehat faradtnak nem mondhatom magam.

35 H Km


2010. márc. 18. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szintén zenész (zenetanár és 35 hetes terhes)


Dettó ugyanez van. Alig bírok felkelni reggel fél tízkor. (!) De én nem izgatom magam miatta. nehéz a has, nehéz a levegővétel, mindenütt fáj valami, és már csak 5 hetem van arra, hogy kialudjam magam... Majd fogunk éjszakázni utána eleget. :-)

2010. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igen ez teljesen normális! Én teljesen "megvoltam halva" terhességem pláne utolsó ideiben és én sem nagyon csináltam mást mint házimunkát! Olyan mélyen aludtam mint aki téli álmot alszik! Most 3 hónapos a kisfiam és ez már elmult :)
2010. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!