Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettetek fülhőmérőt használtan...

Vettetek fülhőmérőt használtan? Hol és mennyiért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én újat vettem, és nem vált be. pedig majdnem 10 e volt...tehát valami jó márka, most nem jut eszembe.össze-vissza mér.
2010. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teszveszen láttam 2500-tól már vannak, de megnézheted a vaterán is, vagy esetleg bababizi boltban.
2010. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt Samsung, az nagyon rossz volt, összevissza mért! Aztán vettem egy olcsó Dimarsont, az viszont annyira jó, hogy azóta is csak azt használjuk! Boltból vettem, igaz akciós volt, de lehet a netről is rendelni és újonnan kb. annyi az ára, mint a márkásabbaknak használtan!
2010. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha ilyen sok a rossz tapasztalat akkor lehet, hogy nem is érdemes venni?! Már egy cumis mérőt vettem, csak hát ki tudja kellesz a babának egyáltalán a cumi:(
2010. márc. 18. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is van fülhőmérőnk, semmire nem jó, összevissza mér. Sokszor 1C-nyi eltérést is mutat a két fül között.

A legjobb a hagyományos lázmérő, az a legpontosabb szerintem.

2010. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!