Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama aki Június...

Van itt kismama aki Június 5-re van kiírva?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én június 11-re, ha ez segít.
2010. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia!!És jelenleg mik az adataid Uh szerint?Hol fogsz szülni?
2010. márc. 18. 11:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én június 15-re vagyok kiírva. 3. baba, az első 35, a második 36. hétre született, fiú és lány gyerkőcök. Remélem most leghamarabb 38-ra fog. Kislány lesz - ha igaz - Virágnak fogjuk hívni. Békéscsabán szülök, eddig is ott szültem.

Látom, adatokra is kíváncsi lennél. Sajnos frissekkel nem szolgálhatok, szerdán megyek a 28 hetes uh-ra.

Nálatok minden rendben egyébként?

Üdv: 27 heteske

2010. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia, én június 20-ra vagyok elméletileg kiírva, de programozott császár miatt minden bizonnyal hamarabb lesz a szülés, június 10-15 között.

Én Salgótarjánban szülök majd.

Mostani UH eredményeim és méreteim nincsenek. Legutóbbi UH-n Pesten voltam a genetikán, akkor voltam 20+4, azokat az eredményeket leírom, ha gondolod, de már régiek :(

Most kedden, azaz 26+2-n voltam 4D-n, de nem úgy fordult a baba hogy látni lehetett volna, ott annyit mondtak, hogy 930 gramm a baba, a súlyát mérték. És jövő héten kedden, azaz 27+2-n megyek újra. Akkor adnak leletet és akkor le tudom majd írni Neked a pontos méreteket.


Én most kezdtem fáradékonyabb lenni :( A cukorterhelésesem jó lett, de mivel eddig már 11 kg-t híztam, ma mondta a védőnő, hogy oda kellene figyelnem jobban az étkezésre. Kenyér, cukor, tészta, édesség nincs. Sok gyümölcs, tejtermék, zöldség, felvágottak, virsli, húsok.


Időnként keményedik a hasam, erre MagneRot tablettát szedek, 1 szemet esténként. Reggelente néha hányingerem van, erre MagneB6-ot szedek, szintén 1 szemet. Plusz a vas pótlására Neo-Ferro-Folgammát, napi egyet. És terhesvitamin helyett Hipp Natal készítményt iszom.


Ti miket szedtek és hogy vagytok? Tünetek?


Mi kislányt várunk. Nektek milyen nemű lesz a baba?

2010. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én június 3-ra vagyok kiírva.

A babám megfelel a korának, talán még nagyobb is picivel. De én csak a fejét tudom, BPD=73 mm, mert a többi részét képtelenség lemérni a magándokinál, mert annyira ficánkol. Meg a kötelező UH-on, a 30. héten (nekem jövő hét péntek) úgyis lemérik, meg meg is becsülik a súlyát.

A feje már lent van, de jobbra, oldalt, a dokim szerint 2-3 hét, és befordul.

Mi 4D-n nem voltunk.

A nemét sem tudjuk, mert titkolja. :)

Én Székesfehérváron fogok szülni. Te?

29 hetes km

2010. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jobban UH adatokra vagyok kíváncsi mert én akkorra vagyok kiírva de nekem két héttel le van maradva a kicsi fejlődése!Ezt nekem Pesten a Genetikán mérték.Sajnos ez a babavárás nem épp úgy alakult ahogyan szerettük volna.De nem adom fel.:)
2010. márc. 18. 12:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én júni.16-ra vagyok elvileg kiírva,de még csak 25+3hetes vagyok!Fura,mert látom,hogy itt mindenki már a 30.héthez közelit!Nekem 24 hetes adataim vannak,mert ez után csak 32 hetesen kell mennem uh-ra!:-)Leírom neked!:-)BPD:59mm

OFD:73mm

HC:208mm

AC:191mm

FL:40mm

646g és 30cm-es volt a baba!

Remélem tudtam segíteni!25 hetes kismama

2010. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pont júni 5-re vagyok kiírva. Jelenlegi adatokat nem tudok, mert jövőhét pénteken megyek dokihoz. De ha érdekell akkor majd megírom a méreteinket!?!? :-)

II. női klinikán fogok szülni. (sote)

2010. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
25 HETES KISMAMA AKKOR VÁROM AZ ADATAIDAT!!:)
2010. márc. 18. 16:53
 10/16 A kérdező kommentje:

nEKEM EZEK AZ ADATAIM:

BPD.:64MM

OFD.:87MM

HC.:241MM

AD1.:53MM

AD2.:68MM

AC.:190MM

FL.:45MM!!!!EBBE KÖTÖTTEK BELE!!

MAZATI SÚLY KB.:700 G

BIOMETRIAI ADATOK 25 HETES 1 NAPOS TERHESSÉGNEK FELELNEK MEG!

JELENLEG 27 +5 NAPOS TERHES VAGYOK MENSI ALAPJÁN...

2010. márc. 18. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!