Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen éreztétek elöször...

Hány hetesen éreztétek elöször mozogni a picit?

Figyelt kérdés
Én most 12+3 hetes vagyok és már nagyon várom a pillanatot, bár tudom az még egy jó pár hét mire ez eljön.
2010. márc. 18. 11:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Első baba, mellső fali lepény. 15 hetesen már éreztem valami mocorgást, mintha egy hernyó mászkálna a bőröm alatt, de az első apró, igazi, egyértelmű rúgást a betöltött 20. héten éreztem.


36h km

2010. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14 hetesen. A 16. héttől pedig minden nap, 1-2-szer, a 18. héttől napi többször.
2010. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia! Első kisbabámat várom, a 18. héten éreztem először. Délután voltam a védőnőnél, kérdezte, hogy éreztem-e már valamit, és mondom neki, hogy még nem, de már alig bírok magammal, és akkor mondta, hogy ne izguljak, az első babátvárók mindig később érzik meg. Aztán haza jöttem, este ülök a fotelban és a hasam alján éreztem valami hullámszerűt, aztán másnap már többször is éreztem. Most meg már aludni sem akar hagyni, úgy mocorog a kisfiam :)


Nagyon boldog babavárást kívánok!


31 hetes Kismama

2010. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én 19 hetesen:)
2010. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és boldog babavárást mindenkinek:)
2010. márc. 18. 12:15
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy belekérdezek a kérdésedbe, de most itt írta valaki, hogy hullámszerűt érzett. Akkor az az lehet? Nekem kedden kezdődött a 18. hét, és már napok vannak ilyen hullámszerű érzéseim. Mintha kis lökések, nyilallások lennének, csak nem fáj. De nem tudom, hogy ez vajon az-e, mert mindenki azt mondja, hogy egyértelműen érezni lehet majd, ahogy megmozdul a baba. Én meg bizonytalankodom, hogy ez már annak a mozgásnak az előzménye-e, vagy csak alakulnak át belül a dolgok?
2010. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A lányomat 15 hetesen éreztem először, első baba, hátsó fali volt a lepény. Most épp ma vagyok már biztos benne, hogy őket érzem(ketten vannak) , vasárnap leszek 15 hetes.

Utolsónak: szerintem őket érzed. Én pl most olyat érzek, mintha csak idesimulna a pocim elejéhez, de amilyen gombóc van itt, lehet mind a ketten ide fészkelték be magukat.

2010. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15 hetesen éreztem valamit, de nem voltam biztos. Két anyuka is mondta, hogy ez már az. Azért gondoltam, hogy ez már a baba mozgása, mert mindig ugyanazon az oldalon éreztem.
2010. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is 15. héten éreztem először, és azóta minden nap. De akkor hogy van az, hogy félidőtől még 5 hónap és szülsz? Akkor az 20 hét. Akkor 35. héten fogok szülni? Vagy ez már elavult számítási módszer?
2010. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A lányomat is 15 hetesen már éreztem, de 38+3-ra született. Nem jelent semmit már szerintem a régi számolás.
2010. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!