Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderul-e a 4D-S ultrahangbol,...

Kiderul-e a 4D-S ultrahangbol, hogy a babank egeszseges?

Figyelt kérdés

Megvolt a Down kor vervizsgalat, ugy tunik minden rendben,de mivel sok helyen olvastam,hogy ez csak 85%-ban biztos szeretnem alatamasztani meg valamivel.Koszonom a valaszokat!

13 hetes km


2010. márc. 18. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
a rendes uh-n is kiderült volna, hogy valami gond van. a 4d is sokat mutat, de főleg a szülőknek, a doki a hagyomásnyos uh. is ugyanannyit lát. ne aggódj.
2010. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a sima uh-val is meg tudják állapítani hogy a babád jól van-e biztos neked is úgy mérték a 12 hetes méreteket a 4d-sen jobban látszik nálunk át szoktak kapcsolni hogy megnézzük de olyankor már nem mérnek rajta semmit csak nézegetjük és mesélik hogy mi micsoda meg megbeszéljük milyen kis tündérek már ilyenkor is ha megnyugtatna akkor érdemes elmenni de ha az eddigi uh eredményeid jók akkor biztos a vérkép sem téved egyébként hogy kaptad meg az eredményt a neten sms alapján nézted meg vagy a kórházba kellet utána menned ?üdv 14 hetes km
2010. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neten kaptam meg sms alapjan es a korhazba is kiadjak,csak meg nem mentem erte.Koszi a valaszt.
2010. márc. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!