Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit csuklik a babátok? 31...

Mennyit csuklik a babátok? 31 hetes kismami vagyok Az utalhat bajra, ha egy nap nem érzek csuklást?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam, van, hogy naponta többször is, akár háromszor is csuklik. Az uh-on is bemutatta csuklós tudományát, tehát tuti azt érzem. :)
2010. márc. 18. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!én 32hetes vagyok a 24. héttől csuklik a kisfiam!de kb két napja nem csuklott egyszer sem!pedig ez már nagy szó!tegnap voltam uh-n semmi probléma nincs vele!tehát nyugi nem feltétlenül kell neki napi rendszerességgel csuklani!boldog babavárást és kitartást!már nincs sok hátra:P
2010. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, az én lányom sokat csuklott, a barátnőm 2 gyereke sosem. Pedig tuti érezte volna..Úgyhogy nem baj.
2010. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem csuklik sokat. Egy héten talán 3-szor érzem, de az is csak 5-6 rángás, nem több.

29 h.

2010. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is 31 hetes vagyok,és még sosem éreztem hogy csuklana a kislányom.Tegnap voltam uhn,és pont mutatta a nőci hogy csuklik a drágám érzem e?És egyáltalán nem éreztem semmit,viszont láttam ahogy ütemesen csuklott szegénykém.Ti mindig érzitek?Mit kell érezni ?
2010. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én olyan kop-kop-kop-ot érzek, mitha apró rugások lennének, de ütemesen.
2010. márc. 18. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan is, hogy több, mint fél óráig csuklik, ütemes rángásokat érzek, naponta 3x-4x is. Egy idő után nagyon idegesítő, mert remeg az egész testem.

De szerintem az is normális, ha van csuklás, meg az is ha egyáltalán nincs.

2011. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!