Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor felmerül bennem a...

Sokszor felmerül bennem a kérés, hogy mi lesz a kórházba?

Figyelt kérdés

II. női klinikán fogok szülni (Sote). Ugye ott velem van éjjel nappal a baba. Honnan fogom tudni hogy mikor mi baja van??? Mert amikor már itthon leszünk lesz segítségem. De a kórházba??? Olyan gáz. Félek. Nagyon várom a kislányomat, de el nem tudom képzelni hogy mi lesz velünk odabent. Alapból kiráz a hideg a kórháztól, hogy nekem ott bent kell maradnom, sőtt a fájdalom küszöböm is nagyon gyenge.

Kérlek ne nevessetek ki, de nagyon félek. Ti voltatok már így?


2010. márc. 18. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned,ne stresszeld magad.Az újszülött osztályon a nővérek mindenben segítenek.Megmutatják a pelenkázást,etetést,stb.Fürdetni meg elviszik a babákat,és azt is kérheted,hogy éjjelre vigyék be az osztályra.Nagyon aranyos mindenki,és segítőkészek.A szüléstől sem kell félned,mert nem mondom ,hogy nem fáj,de az a fájdalom olyan,aminek a vége nagyon nagy öröm,és elfogod felejteni nagyon hamar.A baba mindenért kárpótól majd.Gondolom nem egyedül leszel a szobába,és nekem az a tapasztalatom 3 gyerek után,hogy az anyukák is segítenek egymásnak.Egyszóval nem kell félned.Nagyon jó egészséget kívánok Nektek.
2010. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj!Nekem 2 gyerekem van,a Szt.Isván khzban szültem,és mondhatom,nagyon jó fejek voltak a nővérek.Ott 24 órát velem volt a baba,még a fürdetésre is én vittem(ott kellett maradni,tehát mindent láttam)én hoztam el.És a kismamák sokat segítenek egymásnak,ne aggódj.Mivel én már a 2.babámat szültem,és a beszélgetések (illetve a pelenkázás,szoptatás)ez ki is derült,tőlem is kérdeztek,és kértek segítséget az első babás anyukák.Szval ne rázzon ki a hideg,hidd el,minden a legnagyobb rendben lesz!Minden jót!
2010. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kórházban
2010. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!