Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babat szertnenk es nemjott...

Babat szertnenk es nemjott meg a menzim 2 napja, a mellem az kicsit faj, es neha erzek a alhas tajekan valami mas erzest. Szerrintetek terhes vagyok? Mikor csinaljak tesztet, mikor tudom biztosra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.ha mar 2 napja kesik akkor csinalhatsz, valami erzekenyebb fajta teszttel, nekem mar aznap mikot meg kellett volna jonnie mutatta a teszt, halvanyan de latszott, akar idon tul is varjal, lehet megjelenik a csik.
2010. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan tesztelhetsz, ha babát vársz, holnap reggel tuti kimutatja, de lehet, hogy már most is lenne csíkod. Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény! És hajrá!
2010. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nem várt mensi napján a reggeli első vizelet már pozitívat kellene hogy mutasson, ha babát vársz. Ha mindig rendszeres a mensid, és tényleg már 2 napja késik, akkor ideje (akár holnap reggel!) tesztet csinálni.
2010. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már a mensi napján kimutatta a One Step a babát, de mivel nem akartam elhinni, hogy ilyen gyorsan összejött csináltam még egyet Clearlue tesztel. Ez is pozitív lett már aznap és nem is első vizeletből. Úgyhogy már nálad is lehet, hogy kimutatja. Mindkettő elég érzékeny teszt. Ha mégse mutat semmit, de nem jön meg, akkor várj pár napot és ismételd meg. Ez attól is függ, hogy mikor volt peteérésed, mert késői pé-nél, ilyen gyorsan nem tudja kimutatni. Drukkolok, hogy sikerüljön. 35hkm
2010. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!