Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hétben járhatok! Csajok...

6. hétben járhatok! Csajok veletek is van olyan érzés, hogy teltség van rajtatok?

Figyelt kérdés
Nekem esténként borzasztó, pl. ha kéne enni bármikor, eszel, és közben semmi nem esik jól, ugyérzed minta már ettél volna, és a hányinger vagy valamiféle teltség kerülget! Van ilyen nektek is? Pedig ezelőtt szerettem enni, de most semmi sem esik jól! MIért van ez? El fog ez mulni?
2010. márc. 18. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
dolgoznak a hormonok, a szervezeted total felfordult neha nekem is van ilyen erzesem de nagyon ritkan, halistennek nemvagyok hanyos.szoval minden terhesseg mas es mas, de sztem ez normalis:)
2010. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én pontosan így vagyok,ahogy te. Reggel is alig tudok enni,de még inni is nehezen,mert hányingerem van.este meg megint mint most is már 1órája almát rágcsálok.

8hetes babás

2010. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én rájöttem, ha nem eszem, hányok. Nagyon rossz undorral enni, elismerem...aztán úgy mint egy hajótörött...aztán megint undor....a felfújódásról nem is beszélve.

9. hetes vagyok és én meg attól kaptam ma frászt, hogy elkezdtem gömbölyödni szemmel láthatóan. Van akin hónapokig nem is látszik semmi...én meg...és nem akartam még elmondani senkinek.

Szóval ne aggódj. Ez csak egy állapot. Bennem a 12. hét elérése tartja a lelket. Talán nem fogok hányni éjjel, reggel, este, napközben...

El fog múlni. Minden rendben lesz.

2010. márc. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan küzdünk a terhesség alatt mindenféle emésztési problémával, és az normális, hogy olyan dolgokat eszel, vagy nem eszel, amit azelőt nem. Ha úgy érzed nem túl "satbil" a gyomrod, kerüld a megterhelő ételeket, olyanokat amelyek puffasztanak. Idővel egy picit jobb lesz. Sokszor voltam úgy, hogy nekikészülődtem az evésnek, aztán ahogy az első kanál lement, futás volt... Aztán ha nő a baba, úrja átrendeződik a gyomrod :)
2010. márc. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!