Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet Apenta szénsavas ásványv...

Lehet Apenta szénsavas ásványvízet inni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Minden nap megiszok egy üveggel.Végül is ez ásványvíz.Vagy talán ártok vele a picimnek?17h km
2010. márc. 18. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ártasz vele, a babához a buborék el sem jut:) Én is ittam, egyszerűen meg voltam érte veszve, az egyetlen gond, hogy a szénsavasból kevesebb vizet tud felhasználni a szervezet, így több folyadékra van szükség. De semmi gond nem lesz, nyugi:)

ҝ

2010. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jaj csajok ezt hagyjuk már abba h mit szabad meg mit nem!azt eszel meg iszol ami jól esik.és ez amúgy is ásványvíz.én ittam a kólát is rendesen amég nem lett magas a vérnyomásom,mégsincs baja a picimnek.
2010. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Én azért oda figyelek,hogy mit szabad és mit nem.Amióta tudom,hogy babám lesz,a cigiről is lemondtam,pedig nehéz volt,és még nagyon sok mindenről,ami káros lehet,és azok helyett csokit eszem.

:)

2010. márc. 18. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne szabadna? Bocs, hogy pont nálad jön ki rajtam nem rád irányul de tényleg itt egymást butítják az emberek! Nehogy már ne lehessen vizet inni azért mert valaki terhes! Ezek olyan butaságok!

Edd és idd azt ami jól esik!

2010. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miféle baja lehetne az ásványvíztől? Idd nyugodtan! A cigi nyilván más, de egy ásványvíz az nem árt! 22 hónapos kislány anyukája.
2010. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!