Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árul az Auchan, vagy Tesco...

Árul az Auchan, vagy Tesco kismamaruhákat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem elején én is próbálkoztam a Tescoval is meg az Auchannal is, de egyik helyen sem találtam kismama ruhát. Én a tesz-veszről és a vateráról rendeltem végül és nem bántam meg.
2010. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó a net is, vagy keress baba-mama boltot. Nem Brendon, és hasonló, már ha nem nagyon drágát keresel. Vannak jó, pici boltok, és pár ezerért lehet venni. Kb mint egy rendes nacit. Kínaiban is láttam, de nem tudok sem a minőségéről, sem a szabásáról véleményt mondani.

Tesco-ban nem láttam én sem.

2010. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Auchan-ban van! Kb. két hete néztem!
2010. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Cora-ban van.
2010. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én találtam a tescoban is,igaz hogy az kb 1éve volt :) de nagyon jó kis ruhákat találtam jó áron!
2010. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Cora-ban tuti van, pont tegnap láttam. Bezzeg amikor kerestem nem volt :( Most meg már erre a három hétre nem veszek. Pedig nagyon jó kis nacikat láttam.
2010. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Auchan-ban tuti van,bnőm pár hete ott vett egy tök jó kismama farmert 3000 ft-ért.
2010. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!