Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamák/anyukák! Mikor...

Ikres kismamák/anyukák! Mikor kezdtetek el hízni? Mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A legelején elkezdtem hízni és most félidősen, már több, mint 10 kiló plussz van rajtam! A huszat, biztosan túl fogom szárnyalni.

Szerencsére csak a hasamra jött.

2010. márc. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18-at, szépen arányosan. Figyelj, hogy ne szállj el!
2010. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb a 20. hétig semmit nem híztam. Ezután rohamosan. Több mint 35kg jött fel. De a nagyrésze víz volt. Szülés után 2-nappal 25kg-val voltam kevesebb.

2010. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most vagyok 26 hetes, előtte voltam 47 kg, aztán lefogytam 43-ra és most vagyok 55. Nem tudom, hogy ez sok vagy kevés-e.
2010. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A lányommal 10 kg-ot híztam, le is ment, de hát ő csak egy baba volt. Vele a 20 hétig semmit nem híztam. Most 15 hetes vagyok, 1 kg +nál járok, és 1 kg-mal indultam többről mint a lánykámmal. Kíváncsi leszek a végére. Nem kéne sokat, mert sajnos kezdődő gerincsérvem van, és a lányomnál is megszenvedtem egy hetet vele, és biztos hogy a többlet súly miatt volt. Hála Isten akkor rendbe jött, félek hogy most mi lesz. De akkor ezek szerint nem feltétlen kell számolnom 20-30 kg-mal.
2010. márc. 19. 11:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az elején fogytam 2 kilót, de most a 28 hétre az eredeti súlyomhoz képest 10 kg-ot híztam. Rám max 1-1.5 kg jött, a többi a pocakomra, viszont most voltam cukorterhelésen és az éhgyomri jó lett, de a terheléses magasabb lett. Kedden kell emiatt mennem a GDM ambulanciára ahol majd megmondják, hogy hogy diétázzak vagy mit ehetek, gondolom. Soha nem volt magasabb a cukrom ha nem éhgyomorra vették is a vért, de így terheléssel magasabb lett. Annyit tudok javasolni, hogy erre oda kell figyelni. Előtte mindent ettem, édességet, kenyeret stb., most viszont diétáznom kell majd.
2010. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!