Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hónapos vagyok és pár napja...

8 hónapos vagyok és pár napja semmi nem jó, minden idegesít! A páromból is elegem van, de csak úgy! Más is van így?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Haat, ha nem is ennyire, de igen... Egyre elviselhetetlenebb vagyok, belekotok a ferjembe egy csomoszor, pedig o mindenben a kedvemben akar jarni... Egy csomot bogok...:( hiaba tudom az eszemmel, hogy hulyen viselkedem, neha nem tudom kordaban tartani magam...:)

35 hetes km

2010. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Baby blues-nak hívják ezt az állapotot, a szülés előtti, kicsit depis, nyomott közérzetet. Nekem is ez van.


36h km

2010. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom hozzátok. Pedig én ma még csak a 32. hetet töltöttem be. Már majdnem egy hete semmi sem jó. Iszonyat lusta vagyok, még ebédet főzni sincs erőm. Viszont az állandó üldögélés is kikészít. Saját magam agyára megyek. Lehet ilyet csinálni egyáltalán?
2010. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A baby blues nem szules utan van ?
2010. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudtam - szülés utáni depresszió -, erre tegnap az egyik terheskönyvemben olvastam, hogy szülés előtt is lehet levertség, és azt is így hívják.
2010. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok vele 20hetes vagyok.biztos a hormonok.arra mindent rá lehet fogni
2010. márc. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hajnalban is mindig felkelek és ideges vagyok, de ok nélkül. Mindig találok vmi tényezőt ami épp idegesít. Borzalmas. Nekem sem jó.
2010. márc. 20. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!