Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs rossz érzésetek "bűntuda...

Nincs rossz érzésetek "bűntudatotok" mikor felkeltek, hogy összenyomtátok a picurt?

Figyelt kérdés

Mindig mikor felkelek olyan rossz egyből tapizom és várom hogy mozogjon ,hogy nem -e nyomtam össze szegényt:(

oldalt fekszem meg háton de olyan furcsa érzésem van:S

más is volt van így van csak én vagyok ilyen agybajos?:)


2010. márc. 19. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok de ne aggodj nem tudjuk összenyomni!! ezt nekem egyszer ugy magyarázták hogy ugy kell elképzelni mintha egy lufit megtöltenél vizzel és abban uszkálna egy halacska na azt sem tudod összenyomni bármennyire szeretnéd. öt is ugyanugy védi a mgzatborok és a viz!!
2010. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bűntudat?

Ne légy buta.Nem nyomod össze az tuti

2010. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor jó :)

köszi a válaszokat:)

2010. márc. 19. 08:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bűntudatom, nincs miért :) Neked se legyen!
2010. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapizom minden reggel, bár arra még nem gondoltam, hogy esetleg összenyomtam volna. De azért lesem és tapizom! :-D
2010. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt:) Miért kellene,ő lerúgja a szerveim,én cserébe kicsit megszuttyongattam éjszaka:D ^^
2010. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat nem vagy egyedűl.Én megrögzött hasonalvó vagyok 22hete oldalamon alszok mivel hanyatt nem megy!Minden reggel várom én is mocorgást....nagyon.Ez az állapo együtt jár a mindenkori pici aggódással.Jó babavárást.
2010. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!