Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitenétek bárányhimlő témában?

Segitenétek bárányhimlő témában?

Figyelt kérdés
Anyukák segitsegetekre lenne szüksègem.En gyerek korban atestem a baranyhimlon.A fogantatas korul gyerekeim baranyhimlosek lettek.Szerintetek van ra esely hogy gond legyen.Nemreg vagyok tul egy terhesseg megszakitason beteg baba miatt.Nagyon aggodom hogy gond lehet beole.
2015. nov. 10. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te védett vagy, nem lesz gond, ne aggódj.
2015. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Mèg várok tapasztalatokat
2015. nov. 10. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nalunk is himlő van az oviban,azt mondta az orvosom,ha en atestem rajta,akkor nem lehet semmi baj.
2015. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lina63 ***** válasza:
51%
Ha átestél rajt akkor semmi gond :)
2015. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez biztos hogy atestem,mert latszik a helye ahol elvakartam.Koszonom valaszaitokat.
2015. nov. 11. 07:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha átestél már rajta akkor nincs miért aggódnod.
2015. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mind a 7 gyermekem volt bárányhimlős. Természetesen volt olyan is, hogy éppen terhes voltam. De mivel már gyermekkoromban átestem rajta, nem kellett izgulnom. Mint ahogy neked sem kell!
2015. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtató válaszaitokat.
2015. nov. 12. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!