Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan közölte veletek az...

Hogyan közölte veletek az orvos az első UH-n a terhesség tényét?

Figyelt kérdés
Holnap megyek dokihoz. 2 pozitív teszt és tartósan megemelkedett hő mellett tuti hogy terhes vagyok, de nem tudom mire számítsak. Mit fog mondani? Már voltam két hete, akkor még nem látott semmit, ezért visszarendelt. Kb 6 hetes lehetek.

2015. nov. 12. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mondtam neki, hogy azért jöttem mert pozitív lett a tesztem. Megkérdezte, hogy ennek örülünk-e? Én mondtam, hogy mindennél jobban.

Megcsinálta az uh-t és megkérdezte, hogy lehet e ő az első aki gratulál :)

2015. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De cuki! :) Néztem egy csomó videót youtube-on de egyiken sincs rajta az a rész amikor közlik a hírt, hogy tényleg ott van :))
2015. nov. 12. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából ugyan az volt mint az elsőnél. Ezt nekem is mondta a doki, hogy örülünk-e :D, lehet hogy ugyan annál voltunk ... :)

Ezen kívül megmutatta a UH-n hogy mit látunk (petezsák, benne az embrió, stb.).

2015. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nalunk nem kerdezte, h orulunk-e, mert 2 honappal elotte elveteltem, es o vegezte a mutetet, aztan egyszer talalkoztam vele a munkahelyemen, ahol mondtam neki, ugy nez ki, h ismet babat varok, mert lett egy pozitiv tesztem, erre azt mondta, nagyon joooo, jaj de orul:)))

6 hetesen elmentunk uh-ra, es latta, h tenyleg ott a petezssk mar, ugyh nem lepodott meg :)

2015. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megcsinálta az UH-t, utána közölte, hogy gratulál a babához és gratulál a másodikhoz is. Elöször csak néztem, aztán eljutott hozzám, hogy kettö babát talált. Az elsö pillanatban meg voltam lepödve, utána nem alig bírtam magammal, annyira örültem.
2015. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor pozitív lett a tesztem elmentem orvoshoz aki közölte velem,hogy cisztám van nem pedig terhesség.Felkerestem egy másik orvost akihez 1 hétre kaptam.időpontot.Elmondtam neki miért jöttem,majd ultrahangon megnézett és csak bekapcsolta a hangszórót és a kicsi szívdobogását halottam.Annyira boldog voltam úgy sírtam mint még soha.Nagyon aranyos volt a doki gratulált és kaptam.is a kis pöttyről egy képet.Majd még mindig sírva mentem ki a páromnak a nyakába ugrani :-)
2015. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hat hetesen mentem el: "Kis terhes, de terhes." Vigyorgott és megmutatta a szikhólyagot :)
2015. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezte mit szeretnék látni. Mondtam legalább egy babát. Mutatta a babát, majd hallottama szívhangot. Utána mégegyszer. Lombikom volt, magas volt a hcg-m, bíztam a 2 babában. Sosem fwlejtwm el ezt az uh-ot :-)
2015. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!