Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24+5 babám 784gramm becsült...

24+5 babám 784gramm becsült súlyú, mekkorára nőhet születésig? Inkább kicsi vagy nagy babára következtet?

Figyelt kérdés
Természetesen ez mindenkinél más, de aki hasonló korban ment orvoshoz kíváncsi vagyok végül mennyivel született a baba :)
2015. nov. 14. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A becslés a világon semmit nem jelent. Nekem az utolsó pillanatig mondták, hogy nagyon pici baba, alig lesz 3 kg, erre 3,5-lel született. 24 hetesen végképp semmit nem jelent a becslés, ilyenformán nem is lehet belőle semmire következtetni.
2015. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A múlt hét folyamán aggódott itt egy lombikos kismama, hogy ő is túlhordhatja-e a babáját (?????), mert 38 hetesen is már több mint 3,5 kg a gyerkőce a pocakban és hogy fogja megszülni. 1-2 nappal később (még 39 hetes sem volt) megszületett a babája 3,5 kg alatti súllyal...

A kérdésedre válaszolva nekem a 26. héten 856 g-ra becsülték, 40+2-n 4150 g súllyal született.

2015. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

24 hetesen az én babám 650 gr volt

A szonográfus nézett egy grafikont, és azt mondta, ha ebben az ütemben nő tovább akkor kb. 3600 gr-os babára számíthatok.

Persze ez csak becslés, függ a szülők testalkatától is!

2015. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!