Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 56 -os ruhából mennyit vásárol...

56 -os ruhából mennyit vásároltatok? Voltam vásárolni és 62-eket vettem, nehogy pici legyen! Június végén fog születni. Rugiból elég az a vékonyabb fajta?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 3drb ujjatlan bodyt vettem,3rugit.Ha esetleg még kell,majd veszünk,de nem érdemes sokat,mert nagyon hamar kinövi.2éves7hós és 37+4hetes anyukája:))szép babavárást:))
2010. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányomra születése után szinte minden ruha nagy volt, amit vásároltam, pedig 54 cm-rel született, nem volt olyan kicsi. Most 6 hónapos, 68 cm, de még simán tudja hordani a 62-es bodykat. Szerintem vegyél néhány 56-os cuccot is. Boldog babavárást!
2010. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 56-osból ne vegyél túl sokat!Én 5 rugit,és 5 body-t vettem,ezek forogtak folyamatosan.Textilpelusból készülj fel,mert sokszor fogja magát lebüfizni.Bőven elég a vékony.Én augusztusban szültem,és csak vékony hosszú rugi volt rajta,de így is mindig meleg-kiütése volt.
2010. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én sok 56-os rucit vettem eddig!Az első lányom 51cm-vel született és nagyon sokáig ordta az 56 -kat!Most az egyik ismerősöm 54cm-es babát szült 3 hete és még mindig az 56-os ruhákat hordja!Én júniusba szülök!26 hetes kismama
2010. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semennyit. 0-3 hónapos ruhákat vettem, ami a 62-nek felel meg. Végül 52 cm-rel született a kisfiam, de egyáltalán nem volt zavaró. És pikk-pakk nőtt :D
2010. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elég sok 56-os ruhát vettem, és sokat kaptunk is. A kisfiam 59 centivel született, mégis kb 2 hónaps koráig a legtöbb ruha jó volt neki. azért 56-os és 56-os között is vannak "óriási" különbségek.

2010. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En nem vettem, 2-3 56os body es rugi volt mar az elso gyerekrol. De az elso babank 56 cm-rel szuletett es az 56os ruhak mar elso nap kicsik voltak. Ezert elore inkabb nem vettem tobbet. A 2. babank korhazi meres szerint 50 cmrel jott vilagra. A korhazban nem kellett ra ruha, ott korhaziban voltak a babak. A ferjem vett neki 3 rugit es 5 bodyt, anyosom mosta, vasalta oket, mire hazamentunk. Es voltak olyan 62esek, amik mar jok voltak. Ez igy nekunk jo megoldas volt, mert az elso gyerek peldajan kolthettem volna feleslegesen is a penzt. Most 4 hetes, 57 cm, de mar csak az 56os bodyk jok, a rugik mar rovidek a laban.
2010. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!