Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2016 júliusában születendő...

2016 júliusában születendő babák anyukái hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia. Én ma megyek orvoshoz és nagyon izgulok. Remèlem minden rendben van a babàval :) Amùgy hànyinger, fàradèkonysàg +minden egyèb tünet megvan :) Te hogy vagy?
2015. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia. Én ma vagyok 5+5 hetes és nagyon jól vagyok..semmi tünetem sincs,csak a farkasétvágy. Van már egy kislányom,vele meg minden létező tünetem volt. Pénteken megyek dokihoz?
2015. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Én is 5+5 hetes vagyok ma! :)

Nálam is a farkasétvágy, kicsit puffadok amúgy minden rendben! :) Jövőtéten megyek dokihoz!

2015. nov. 23. 15:41
 4/17 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 7 hetes, a múlt héten voltam, még csak 18mm-es petezsákot és szikhólyagot láttak, most várnom kell jövő hétig. Borzasztó hányinger gyötör, fáradtság, és minden más létező tünet. :) 3. baba
2015. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Voltam orvosnàl, 7+1 a mèrete alapjàn :) 10,4 mm ès gyönyörűen dobogott a szíve ❤ Nàlunk is màsodik baba, van màr egy 2,5 èves kisfiúnk.
2015. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Nekem utoljára október 17-én volt mensim és a 36. napon negatív volt a tesztem. Ma a 38. napnál járok és még nem jött meg.
2015. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 8. hétbe léptem. Csütörtökön megyek ultrahangra. Az 5.-en voltam már, de akkor még csak a zsák volt meg. Nagyon kíváncsi vagyok. :)

2015.július 3-ra vagyok kiírva.

A pocakom húzódik mostanában sokat, egyre nagyobb helyet követel.

Szerencsére nálam se hányinger, se pattanás, viszont nagyon fáradt vagyok, korábban éjfél előtt ágyba nem kerültem volna, most meg 8-kor már ásítozom. :)

2015. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok 2016. július 3-ra vagyok. :)
2015. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia. Igaz,én nem július,hanem jún. 30.ra vagyok kiírva,de ez még gondolom belefér. 9. Hetet taposom,és nagyon nagyon hányok. Mindentől,még a víztől is. Egyedü a piritós marad meg.Az se sok. Így aztán elég rosszul viselem,ő már a 2. babánk. A védőnőm javaslatára a hipp natal vtamint próbálom beszerezni,talán nem jön ki,és sikerül bevinni egy kis vitamint. A 7. héten voltam dokinál,akkor volt 11mm a baba,és szívhang is volt. Illetve tegnap már voltam is az első laborvizsgálaton,most annak az eredényét várom.

Mindenkinek boldog babavárást!

2015. nov. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
8.hetben jarok, en is nagyon hanyos voltam/vagyok. Nekem sokat segitett a frissen facsart citrom leve vizzel vegyitve 1 citrom kb 1.5l vizben :) remelem fog segiteni nektek is! S
2015. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!