Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi után egynappal 2 halvány...

Mensi után egynappal 2 halvány pozi teszt egy negatív mi a véleményetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mivel a kislányommal mikor terhes voltam akkor is meg volt a havim az első két hónappban csak a harmadik hónaptól maradt el most viszont szeptemberben késett egy hetet de azóta +/- 1 nap pontosságal jön. 7-napos szokott lenni de szeptemberi késés óta max5. nap reggeléig tart. a mennyisége is változott. és most is tapasztaltam a hányingert,

szurkálást a hasamban és a hasam hirtelen kerekedik ezért hirtelen felindulásból csináltam Mensi utáni napon esti vizeletből egy tesztet ami közepes pozi lett. Másnap reggel megint egyett ez halvány pozi lett ( ez a kettő x-epil a legutolsó amazon csík). Még az nap este megint eggyet az negatív lett.

A kérdés az hogy járt e már így valaki?

Reménykedhetek-e



2015. nov. 27. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyedben lennek reggel csinalnek meg egy tesztet es attol fuggoen mennek hetfon dokihoz vagy sem.Ha negativ lehet,hogy volt valami csak nem maradt meg a terhesseg azert lett pozi.Ha pedig terhes vagy azt a reggeli elso vizelet kimutatja! Drukk :) Majd ird meg nekunk mi lett.
2015. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Úgy terveztem én is hogyholnap reggel tesztelek még eggyet.

Remélem pozi lesz :)

2015. nov. 27. 12:04
 3/6 A kérdező kommentje:
esetleg még valaki?
2015. nov. 27. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Van uj teszt? :)
2015. nov. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen. ma reggel csináltam.

sajnos negatív lett :(

2015. nov. 28. 07:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom :( 4# voltam.
2015. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!