Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hűtőben tároljátok a...

Ti hűtőben tároljátok a popsikrémet?

Figyelt kérdés

Van egy óriási doboz Soudocreamem. ( 250 gr)

Az van rajta hogy szobahőmérsékleten kell tárolni.

De van gyógyszertárim is, azon meg hűtve tárolandó.

Kora nyáron egy gyógyszertárim megromlott amikor nem volt hűtőben napokig.

Nem szeretném ha ez a Soudocream is tönkremenne.


2015. nov. 29. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 125 grammosat szoktam venni mert az pont egy hónapig elég, szobahőmérsékleten tárolom. Még egyszer sem volt semmi baja, igazándiból nem is tudtam hogy meg tud romlani egy popsikrém o.O
2015. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
A Sudocream nem megy tönkre. Most nincs nálam kéznél a doboz, de az ilyen előre gyártott krémekbe alapból tesznek tartósítószereket, míg a gyógyszertáriakba nem. Azoknak azért is olyan rövid a szavidejük.
2015. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyerek születése előtt vettem egy nagy kiszerelésű Sudo-t és 15 hónapos korában fogyott csak el. Nem romlott meg és hűtőben sem tároltam.
2015. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Sudocrem nem megy tönkre szobahőmérsékleten. A boltban sem hűtve tárolják, szerinted megkockáztatnák, hogy már eleve romlottan vegye meg valaki, aztán tömegesen vigyék vissza? Ahhoz azért elég drága krém. Egyébként nekem van egy nagyobb tégelyem, magamnak vettem (már nagyobb a gyerekem, rég nem pelenkás, a kicsi meg még pocakban van), pattanásokra, sebekre, hasonlókra használom, lassan két éve megvan, és semmi baja. Jó, tudom, mindre az van írva, hogy felbontástól egy évig jó, de valljuk be őszintén, a testápolót sem dobjuk ki egy év után, ha még van benne, és nincs semmi baja. Na, ennek sincs, színre, illatra, állagra ugyanolyan, mint amikor megvettem, és persze hatékonyságra is. Soha, egyetlen napot sem volt hűtőben, a fürdőszobában tartom, ahol ráadásul elég meleg van (panel, és a radiátort el sem lehet zárni a fürdőben).
2015. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem fog tönkre menni mivel teli van tartósítószerrel :-)))

ellenben a gyógyszertárival

én mindig 3pici tégelybe kértem és csak 1 volt elől a többi a hűtőben

vagy ha nem volt akkor csak egy keveset hagytam elől belőle

2015. nov. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy miért, de olyan hatással volt rám ez a kérdés, hogy azt álmodtam, hogy megromlott a Sudocrem, ami a fürdőszobában van :D
2015. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Oké, nem tudtam hogy a Soudoban van tartósító. Igy akkor nem parázok. :)

2015. nov. 30. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!