Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+ hetes kismamik ki hogy van?

36+ hetes kismamik ki hogy van?

Figyelt kérdés
Gondolom nem csak en turelmetlenkedem mar ilyenkor :)
2015. nov. 30. 08:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok pont 36 hetes. :) Izgatottan várom, hogy mikor lesz a nagy esemény, első baba lesz. Neked?

A keményedéseken kívül nincs semmi bajom.

2015. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36+3 vagyok. Hát már nagyon izgatottan várom! Remélem meglesz a kiírt időpont (Karácsony) előtt. Jó lenne már itthon lenni az ünnepekre! :) Már vannak jóslóim, de tudom ez még semmit sem jelent. Egyébként jól vagyok, semmi keményedés csak néha mensi szerű görcsök, általában hajnalban. Nagyon aluszékony vagyok, szerencsére jól is alszom, egész este és néha van, hogy egész nap is! :) A baba szerencsére sokat mocorog. Bár most pont antibiotikum kúrán vagyok, mert a kenetemben megtalálták a strepto bacit. :( Remélem sikerül kiírtani, mire érkezik a bébink.
2015. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nekem is első baba. :)
2015. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
En is ma toltottem a 36.hetet,nekunk o mar a kishugi lesz,nagyon varjuk mar,barmikor johet,ezen a heten szuletett az elso is. Sok a joslom es kemenyedek is vagy ket hete,az alvas sehogy sem kenyelmes,se fekudni,se ulni,se menni.December 28 a varhato szules napja,de elvileg mi mar karaxsonykor 4en leszunkj itthon :) drukkolok nektek,hogy minden jol menjen
2015. nov. 30. 09:55
 5/17 anonim ***** válasza:
első vagyok, megkérdezhetem., hogy ti hány kg-ot híztatok eddig? 55-ről indultam és kb. 10 kg-nál tartok most, ez soknak számít? Egyébként én rengeteget keményedek, de úgy,hogy szinte folyamatos. Voltam ctg-én, de még nem mutatott fájásokat. Nagyon kíváncsi vagyok már! 36+2 hetes kismama
2015. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ember fuggo a hizas fogyas is,+17nel tartom,az elsovel 9et hiztam,szules utan szoptatas alatt meg 15ot(mikozben mindenki azzal jott aaa majd a szoptatastol lefogyom)aztan le se ment,mire elkezdtem fogyni osszejott a kisteso is,majd alakul,mind1 mit tervezel,mindenki szervezete mas,lesz ahogy lesz :)
2015. dec. 1. 21:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát én 60-nal kezdtem és most tartok plusz 20 kilónál... az utóbbi 2 hónapban havonta 4 kiló jött rám :( egész addig jól tartottam magam. De ez nem is a fogyózás időszaka. Ha meglesz a baba remélem lesz időm mozogni egy kicsit, ha mást nem miközben ringatom csinálom a kitöréseket. :D
2015. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja egyébként a második válaszoló vagyok! :) Én is voltam NST már másodjára, nekem már mutat méhtevékenységet. Plusz vasárnap hajnalban már görcsöltem is 1-4ig. :) Remélem a következő front besegít! :)
2015. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Persze, nem a hízás a fontos most, csak érdekelt a dolog, mert nekem pár hete azt monfta a vedőnő, amikor megállapította, hogy plusz 8 kg van rajtam, hogy most már figyeljek oda.

2.válaszoló, nagyon izgi, hogy neked már van méh tevékenység. Kíváncsi leszek, hogy nekem mit mutat jövő héten!

2015. dec. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na ki hogy van? :)
2015. dec. 6. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!