Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek van/volt reaktív...

Valakinek van/volt reaktív hipoglikémiája? Terhességre és babára hogyan hatott? Kisebb súlyú lett a kicsi? Gyakoribb lett az eszméletvesztés? Hogyan csökkentette a tüneteket?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
terhesség alatt sokkal többször lettem rosszul, már a pozitív teszt előtt egy héttel sűrűsödtek a rosszullétek ekkor kezdtem gyanakodni babára! A terhességben nem okozott gondot, a baba szépen fejlődöt, első babám majdnem 3900gramal és 57cm-elszületett, második babám kisebb súllyal,de ez a betegségtől függetlenül.
2015. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én terheléses vércukor eredményem legmagasabb, tehát az egy órás értéke 2,8mmol lett. Sokszor voltam rosszul éhségérzet nélkül is, és mindig volt nálam egy csoki, amikor kezdődött a fejfájás, és a kézremegés azonnal megettem, és pár perc múlva jobb lett. Csoki után ha volt lehetőségen megettem egy szendvicset, hogy ne zuhanjon le ismét hamar a cukrom. A gyereknek ettől nem lett baja, 37. hétre szütelett (nem hiszem, hogy emiatt) 2910 grammal. Vérszegény volt, de soha senki nem mondta, hogy ezt a vércukrom okozhatta volna. Most 5 éves és nagyon édesszájú, ennek ellenére vékony kislány. Az apja szokta mondogatni, hogy azért volt alacsony a vércukrom, mert már akkor is amikor terhes voltam az összes cukrot megette előlem.:)
2015. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!