Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 18. heti genetikai...

Ha a 18. heti genetikai ultrahangra pont 18+0 megyek, az nem korai?

Figyelt kérdés
Annyit mondtak a 12 hetesen, h a 18-20 héten kell mennem, minél később, annál jobb, mert nagyobb a baba és jobban meg tudják nézni. Viszont olyan összevissza dolgozom, a védőnőhöz még a karácsony előtt vissza kell menni, mert utána nem dolgozik, szóval számomra jobb lenne a 18+0. Akkor szabim és van.

2015. nov. 30. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
18-20 het kozt barmikor mehetsz :) En 18+2 voltam! Ha tudsz menj kesobb ahogy javasoltak de ha nem akkor ahogy idod engedi !
2015. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Az a baj, hogy a 18.héten pont így van szabim, a 19.héten végig dolgozom... A 20.héten is el tudnék menni, de akkor meg a védőnőhöz nem jutok el, a karácsony miatt.

Végülis kértem időpontot, max visszahívnak később, ha valamit a baba mérete miatt nem tudnak alaposan megnézni.

2015. nov. 30. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Az is teljesen jó... Én 20+6-on voltam, igazàból nem számít... :)
2015. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, hogy a menzesz szerinti hetek megegyeznek-e a terhességi hetekkel, amennyiben az utolsó menzeszedtől számolod a heteket. Ha ultrahang alapján írták ki a szülés idejét a 9-12. heti adatok alapján, akkor határeset, de szerintem elmehetsz. Ha viszont később fogant, mint a ciklus közepe, akkor jobb lenne később. Én 19+1-en voltam, menzesz szerint 20+0-án, nem akartam izgulni, hogy jó lesz-e, vissza kell-e menni. Én inkább a védőnőt halasztanám.
2015. dec. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Középidőben fogant a baba. :)

A védőnő meg csak januárban lesz megint.

Na mindegy, most már elmegyek (kaptam időpontot), aztán majd kiderül, mit mondanak.

2015. dec. 1. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha középidőben fogant, akkor csak jó lesz az:)
2015. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam uh -n, meg tudták nézni :)
2015. dec. 2. 23:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Szuper! És kiderült a neme?:)
2015. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem 100% , de kislányt mondtak:)
2015. dec. 4. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!