Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan debreceni...

Vannak itt olyan debreceni kismamák, akik áprilisra-májusra vannak kiírva? Hogy vagytok? Kihez jártok orvoshoz, melyik kórházba? Érzitek már mozogni a babátokat?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, május 21-re v. 25-re vagyok kiírva. Mostanában egész jól érzem magam. Kistarcsán fogok szülni. Nem érzem még a babát mozogni, azaz csak akkor mondom, hogy érzem ha már 100%-ra tudom, hogy ő az.

2. gyermek lesz.

Te? :)

2015. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jajj bocsi, Debrecen jöhet csak szóba...
2015. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök, hogy írtál, és nem baj, ha nem vagy debreceni! :)

Csak első babám lesz, és jó lenne néhány gyakorlati tanács, tipp :)


Én május 3-ra vagyok kiírva, szerdán megyek a 18.hetes UH-ra. A 12.héten kislányt tippeltek, kíváncsi vagyok, most mit mondanak!


Ja és én Debrecenben, a Kenézyben fogok szülni.


Nem érzem még a rúgásait, de kis kaparászást igen!

2015. nov. 30. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Igaz én január végén fogok szülni...de gondoltam beírok :D

Én is a kenézyben fogok szülni, nincsen orvosom. :) Boldog babavárást neked! :)

2015. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hú, akkor te már "visszaszámolsz" :) Irigyellek egy kicsit! :)
2015. nov. 30. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Eltelik hamar hidd el! :)
2015. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pont most gondolkoztam el rajta, h igazából a 18.hét az már a fele... Mert a 36 héttől tulajdonképpen már bármikor jöhet.De fura :)

Abszolút nem érzem (még ) magam anyának :)

2015. dec. 1. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig én sem, de ahogy betöltöttem a 30 hetet......:O te jó ééég!!! Rettenetesen telik az idő, és az ember meg csak azon kapja magát, hogy igen ez most már tuti, anya lesz! :)
2015. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!