Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állapotosan meddig dolgoznátok...

Állapotosan meddig dolgoznátok torna tanárként?

Figyelt kérdés
Ha nincs semmi különleges probléma a terhesség folyamán.

2015. nov. 30. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
36. hétig, amikor már jöhet a csed. Gondolom te nem tornázol a gyerekekkel :-)
2015. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Adddig, amíg teljesen jól érzem magam.
2015. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én személyi edzőként dolgoztam a 35. hétig. Nem csináltam a gyakorlatokat, csak irányítottam a klienseim edzését. Teljesen kezdőket már nem vállaltam, hogy ne kelljen megtanítani még a súlyok használatát (ilyenkor emelnem kellett volna). Csak olyan kliensem volt a terhesség alatt, akiknek már volt edzésmúltjuk, ismerték a súlyok és gépek használatát, így elég volt a "pálya" széléről instruálnom őket. :)


Szerintem tornatanárként is hasonló lehet a szitu, ne csináld a gyakorlatokat, óvatos legyél, nehogy megrúgjanak vagy eltaláljon egy labda.


Persze addig dolgozz, amíg ez jólesik, ha panasz van, akkor hamarabb el kell jönni.

2015. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is tanár vagyok, de más szakos.

Én egyéb okok miatt jöttem el táppénzre már elég hamar, de sok kolléganőmnek azért kell idő előtt elmennie, mert folyamatosan összeszedtek valami bacit a gyerekektől, az egyik betegség elmúlt, jött a másik.

Iskolában ez is benne van a pakliban, főleg influenza idején.

Ha nincs semmi panaszod, és nem gyűlnek a bacik sem, akkor addig dolgozz, ameddig jólesik. :)

2015. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!