Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első terhességem alatt...

Ha az első terhességem alatt terhességi diabéteszem volt, mennyi az esélye, hogy a másodiknál is lesz?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnek főleg. Köszi.
2010. márc. 21. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél az utolsó trimeszterben lettem terhességi diabeteszes, 2. terhességnél már a 10. héten rossz értékek voltak :(
2010. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90 százalék :(
2010. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

fú, z nem jó. akkor gondolom már az elején szólni kell a dokinak, hogy ez volt az elsővel, és hamarabb megcsinálják a terhelést?

volt valami baj a babával, amikor megszületett nálatok? nálunk annyi volt, hogy nagyon leesett a vércukra, és infúziót kapott, meg elég picinek született, állítólag ez is lehetett az oka, hálistennek azóta már behozta.

2010. márc. 22. 09:33
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem, nem volt semmi gond és igen, szólni kell az orvosnak, mert ilyenkor vagy a 12. vagy a 16. héten már terhelésest csinálnak!
2010. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szóltam a dokinak és mégsem csinálták hamarabb. Első babámnak semmi baja nem volt szerencsére, agyonszúrkálták picike ujjait, remélem, a most születendőmnek sem lesz baja. Az itthon mért értékeim étkezés után 6 körül van mindig. Bízom benne, hogy jó lesz minden és neked is szorítok.
2010. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2010. márc. 25. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!